گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی

بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد رسیدیم. امیدواریم که این گزارش‌ها توانسته باشد مورد توجه و رضایت شما عزیزان قرار بگیرد. در پایان لازم دیدیم تا چند نکته را که در قسمت‌های قبلی ناگفته مانده بود، بیان کنیم.

20150821_205253
1) نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد از تاریخ 26 الی 30 مردادماه سال جاری به مدت 5 شب و هر شب از ساعت 5 عصر تا 11 شب برگزار گردید. استقبال مردم از این نمایشگاه بسیار چشمگیر بود و می‌توان تعداد افرادی که در آن بازه از نمایشگاه دیدن کردند را بالای 100 هزار نفر تخمین زد که البته با توجه به تبلیغات گسترده رسانه‌ای و بیلبوردهایی که در سراسر شهر مشهد جهت این نمایشگاه نصب شده بودند چندان رقم عجیبی هم نیست. چیزی که برای ما بسیار جالب‌توجه بود این بود که با وجود اینکه درب‌های نمایشگاه جهت بازدید عموم از ساعت 5 باز می‌شدند، از ساعت 4 بعدازظهر جمعیت در پشت درب‌ها شروع به ازدحام می‌کرد و تا ساعت 5 حدوداً چند صد نفر در پشت درهای نمایشگاه جمع می‌شدند تا با باز شدن درب‌ها، به داخل هجوم بیاورند!

DSC02104
این شلوغی و ازدحام جمعیت در برخی موارد کار ما را جهت تهیه گزارش و عکس‌ها بسیار دشوار می‌کرد. به‌عنوان مثال در نظر بگیرید که گاهی اوقات در اطراف خودروها آن‌قدر شلوغ می‌شد که امکان بررسی خودرو و تهیه عکس عملاً غیرممکن می‌شد و یا اینکه گاهی اوقات مجبور می‌شدیم برای سوارشدن به خودروها و بررسی داخل کابین چنددقیقه‌ای در صف سوارشدن به خودرو منتظر شویم و هنگامی‌که سوار می‌شدیم هم عملاً وقت کافی برای بررسی کامل و تهیه عکس‌های با کیفیت وجود نداشت. چه‌بسا برای گرفتن یک عکس از خودرویی مجبور می‌شدیم چندین دقیقه منتظر بمانیم تا اطراف آن خودرو خلوت‌تر شود و زمانی هم که این اتفاق می‌افتاد، فقط چند ثانیه برای گرفتن عکس فرصت داشتیم. درنتیجه امکان بازبینی عکس‌هایی هم که در این شرایط به دست می‌آمد وجود نداشت و کم نبودند عکس‌هایی که بعدها متوجه شدیم که چندان رضایت‌بخش نیستند و به درد استفاده در سایت نمی‌خورند.
بنابراین در روزهای پایانی نمایشگاه جهت گرفتن عکس‌های خالی از جمعیت تصمیم گرفتیم که قبل از ساعت شروع به کار نمایشگاه به غرفه‌ها سر بزنیم که در آن ساعت‌ها هم با مشکلاتی نظیر قفل بودن درب خودروها و نبود مسئولین غرفه جهت باز کردن درب خودروها و دریافت اطلاعات در مورد قیمت و شرایط فروش و امکانات موجود بر روی خودروها مواجه می‌شدیم. ضمناً جهت حذف تبلیغات و محو شدن چهره افراد حاضر در عکس‌ها مجبور به انجام برخی اصلاحات بر روی عکس‌ها بودیم که این مسئله خود کمی از کیفیت عکس‌ها کاسته بود.
علاوه بر این‌ها، وجود نورپردازی بر روی خودروها و نبود دوربین حرفه‌ای باعث می‌شد که نتوان عکس‌های باکیفیتی از خودروها تهیه کرد که بابت این مسئله از شما عزیزان پوزش می‌خواهیم.

2) با توجه به مطالبی که عنوان شد، احتمالاً دریافته‌اید که چرا سایر سایت‌ها و نشریات خودرویی اقدام به نوشتن چنین گزارش‌هایی از چنین نمایشگاه‌هایی نمی‌کنند! البته بودند نشریاتی که در نمایشگاه به رایگان توزیع می‌شدند و غیر از اینکه تقریباً نیمی از حجم آن‌ها رسماً به تبلیغات اختصاص داده شده بود، بسیاری دیگر از مطالب و گزارش‌هایشان نیز چیزی جز تبلیغ نبود و به این صورت بودجه خود را تأمین می‌کردند.

3) سلسله گزارش‌هایی که در قسمت‌های قبلی به شما تقدیم شد، حاصل حضور بیش از 30 ساعته در نمایشگاه و بررسی چندباره از تمامی غرفه‌ها و بیش از 50 دستگاه خودرو بود. در طی این گزارش‌ها سعی شد تا تمامی محصولات جدید و تمامی برندها پوشش داده شوند و تمرکز بر روی معرفی خودروهای جدید قرار بگیرد. در این گزارش‌ها فرض بر این قرار گرفته بود که خودروهای قدیمی نیازی به معرفی ندارند و بیشتر سعی کردیم که در مورد خودروها و برندهای جدید اطلاع‌رسانی نماییم.

4) برخی دوستان در کامنت ها از ازدیاد خودروهای چینی انتقاد کرده بودند و بابت گزارش‌هایی که از این خودروها دادیم اظهار نارضایتی می‌کردند. دراین‌باره لازم است توضیح دهیم که در تمامی گزارش‌ها و مطالبی که نوشته شد، سعی شده بود که از جانب‌داری پرهیز گردد و آنچه در نمایشگاه بود عیناً روایت شود. اگر بخش عظیمی از گزارش‌های ما به چینی‌ها اختصاص داده شده بود علتش این است که بخش بزرگی از خودروهایی که در حال حاضر در کشور ما در حال تولید هستند و یا برای تولید آن‌ها برنامه‌ریزی شده است، چینی هستند. پس این مسئله، خوب یا بد، واقعیت مسلم بازار ماست. مطمئن باشید که علاقه ما به تهیه گزارش از برندهای بزرگ جهان بسیار بیشتر از خودروهای چینی است و اگر خودروهایی مثل لامبورگینی یا بوگاتی در این نمایشگاه حضور داشتند حتماً گزارش‌های مفصلی از آن‌ها تهیه می‌کردیم.

5) حال که صحبت از لامبورگینی شد بگذارید بگوییم که نمایشگاه آن‌قدرها هم خالی از لامبورگینی نبود! بلکه در یکی از غرفه‌ها یک دستگاه لامبورگینی اونتادور زرد رنگ موجود بود که برای بازدیدکنندگان هم جذابیت زیادی داشت. البته این خودرو آن‌قدرها هم لامبورگینی نیست و درواقع یک مدل دست‌ساز است که توسط یک هنرمند خوش‌ذوق مشهدی ساخته شده است. این مدل تماماً در کارگاه شخصی این فرد و تنها بر اساس چند عکس از لامبورگینی اونتادور ساخته شده است و تماماً محصول ذوق و خلاقیت این شخص است. برای حرکت این خودرو از موتور هشت سیلندر بیوک استفاده شده است و از گیربکس اتوماتیک بهره می‌برد. جنس بدنه این خودرو از مواد کامپوزیت است و نام “خلیج‌فارس” بر روی آن گذاشته شده است.

DSC02108

20150821_205402
البته لامبورگینی مشهدی با وجود اینکه توانایی حرکت تا سرعت 200 کیلومتر بر ساعت را دارد، اما به معنای واقعی کلمه نمی‌توان آن را خودرو نامید و بیشتر مناسب نمایش در نمایشگاه‌ها و استفاده در مراسم نمادین است. اما با این وجود این سؤال پیش می‌آید که چرا وقتی که در کشور ما چنین استعدادهایی وجود دارند و در شرایطی که برخی از طراحان ارشد بزرگ‌ترین کمپانی‌های خودروسازی ایرانی هستند و برخی از بزرگ‌ترین و مشهورترین تیونر های دنیا از هم‌وطنان ما هستند، چرا در کشور ما توانایی تولید خودروهایی که حداقل استانداردهای ایمنی، فنی و کیفی را داشته باشند وجود ندارد و محصول چندین دهه خودروسازی ما، اعجوبه‌هایی در حد ساینا و دنا هستند؟ احتمالاً همگی شما به‌خوبی از جواب این پرسش آگاه هستید. پس جواب سؤال فوق را برای وزارت صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان جاده مخصوص، انجمن قطعه سازان، مجلس شورای اسلامی و هر نهاد دیگری که لازم می‌دانید ارسال کنید تا این افراد و نهادها را نیز آگاه کنید!

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

 • 20150821_205342
 • 20150821_205309

6) نبودن بسیاری از برندهای خارجی که در بازار ما مطرح و پرفروش هستند، برای بسیاری از بازدیدکنندگان جای سؤال بود و مردم مدام می‌پرسیدند که پس تویوتا، هیوندای، کیا، و.. کجا هستند؟ راستش خود ما هم به دنبال جواب این سؤال بودیم؛ چراکه در سال‌های گذشته این برندها معمولاً نقش فعالی در نمایشگاه خودروی مشهد داشتند و ما هم حداقل انتظار حضور شرکت‌هایی چون نگین خودرو (رنو)، آسان موتور (هیوندای)، اطلس خودرو (کیا موتورز)، آرین موتور (میتسوبیشی) و خیلی شرکت‌های دیگر در نمایشگاه را داشتیم. اما می‌توان حدس زد که احتمالاً رکود شدید و افت قیمت‌ها در بازار وارداتی‌ها می‌تواند یکی از دلایل مهم شرکت نکردن این برندها در نمایشگاه باشد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد برخی از این برندها احساس می‌کنند که به‌اندازه کافی شناخته شده هستند و مشتریان خاص خود را دارند و درنتیجه نیازی به تبلیغ و معرفی محصولات خود نمی‌بینند. دلیلش هر چه که باشد، این مسئله باعث شده بود که برخی از مردم با نارضایتی نمایشگاه را ترک کنند.

7) موضوعی که در این گزارش‌ها تا حدودی مغفول مانده بود، حضور پر رنگ و داغ خودروهای سنگین در نمایشگاه بود. بازار خودروهای سنگین که در چند سال اخیر محل تاخت و تاز برندهای چینی شده بود، اکنون روزهای بهتری را انتظار می‌کشد. بازگشت مجدد بنز به خطوط تولید ایران‌خودرو دیزل و ولوو به سایپادیزل خبرهای خوبی بودند که در این نمایشگاه اعلام شدند. البته کشنده بنز آکسور در کنار یک کشنده از فوتون قرار داده شده بود و ولوو FH 500 در محاصره چند کشنده از دانگ فنگ قرار گرفته بود تا همگان بدانند که دوران چینی‌ها حتی با حضور بنز و ولوو نیز به سر نخواهد آمد!

20150821_174719

20150821_174828
در کنار این‌ها، آذهایتکس با کشنده‌های ماز و ماز-مان قرار داشت تا علاقه‌مندان را با این محصولات بلاروسی آشنا کند. در غرفه گروه بهمن نیز کشنده‌ها و کامیون‌های برند فاو و کامیونت‌های ایسوزو به نمایش گذاشته شده بودند. در سویی دیگر آمیکو کشنده و کامیون‌هایش را در معرض دید عموم قرار داده بود و در سمتی دیگر شاهد رونمایی پر سر و صدا از کامیونت‌های جدید جک بودیم. اما داغ‌ترین خبر مربوط به بازگشت داف به کشور ما می‌شود. این برند خوش‌نام و معتبر هلندی که در گذشته حضوری کمرنگ در ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای ما داشت، اکنون قصد دارد تا با بازگشتی طوفانی، برای رقبا شاخ‌وشانه بکشد. بازگشت داف با تکنولوژی و کیفیت بالایش قطعاً می‌تواند خبر خوبی برای شرکت‌های حمل‌ونقل کالا باشد. اکنون باید ببینیم که سکان حمل کالا در کشورمان به دست سنگین‌وزن‌های تازه‌کار چینی سپرده می‌شود و یا غول‌های کهنه‌کار اروپایی چشم‌بادامی‌ها را ضربه‌فنی می‌کنند.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

 • DSC02090
 • DSC02086
 • 20150821_174415
 • 20150821_174733
 • 20150821_174353
 • 20150821_174317
 • 20150821_174817
 • 20150821_174758
 • 20150821_174747
 • 20150821_174810

8) اما اگر از علاقه‌مندان به موتورسیکلت هستید متأسفانه برای شما خبر خاصی نداریم. چراکه غیر از دو غرفه که آن‌هم محصولاتی نه‌چندان جدید و تکراری را به نمایش می‌گذاشتند، خبر دیگری از موتورسیکلت در نمایشگاه نبود و امیدواریم که از ما انتظار نداشته باشید که از CG125 و امثالهم برایتان گزارش تهیه کنیم!

9) تنها برند خودروهای سواری که در این گزارش‌ها به آن پرداخته نشد، جیلی بود و دلیل ما برای عدم پرداختن به جیلی، نبود محصولات جدید از سوی این برند بود. جیلی با همان سه محصول قبلی خودش، یعنی امگراند EC7، امگراند RV و امگراند X7 در این نمایشگاه ظاهر شده بود و نکته چندان قابل‌توجهی در موردش وجود نداشت که نیاز به پرداختن به آن باشد. جیلیران به‌عنوان نماینده رسمی جیلی در ایران در سال گذشته تعداد زیادی از محصولات مدل 2014 خود را به کشور وارد کرده بود که به دلیل مشکلات مختلف امکان ترخیص این خودروها از گمرک را پیدا نکرده بود و درنتیجه این خودروها تا اواسط سال 2015 در انبارهای گمرک باقی مانده بود. درنتیجه پس از ترخیص این خودروها از گمرک، جیلیران تصمیم گرفت که در شرایطی که محصولات مدل 2016 رقبا در راه هستند، با ارائه تخفیف‌های استثنایی، محصولات از قبل مانده خود را به فروش برساند که درنتیجه این حرکت باعث نوساناتی در بازار خودروهای وارداتی گردید. در حال حاضر هم فروش جیلی تنها برای محصولات مدل 2014 می‌باشد و فعلاً خبری از مدل 2015 و 2016 محصولات نیست.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

 • 20150821_205505
 • 20150821_205708
 • 20150821_205646
 • 20150821_205737

طبق گفته غرفه دار جیلی، این شرکت از تصمیم خود برای واردات امگراند 8 نیز منصرف شده است و قصد دارد سدان لوکس جیلی یعنی GC9 را وارد کند. GC9 اولین محصول جیلی با همکاری زیرمجموعه‌اش یعنی ولوو است و می‌تواند یکی از سرچشمه‌های ورود خودروسازان چینی به بخش خودروهای لوکس باشد. اما باید ببینیم که آیا جیلی GC9 می‌تواند به لطف قیمت پایین‌ترش نسبت به رقبای همکلاس کره‌ای، ژاپنی و آلمانی در بازار خودی نشان بدهد یا خیر.

10) نکته خوبی که در نمایشگاه به چشم می‌خورد این بود که تقریباً در تمامی غرفه‌ها امکان دسترسی کامل و بررسی خودروها از نزدیک فراهم بود و می‌توانستیم با نشستن در داخل خودروها، جنس متریال و طراحی داخلی خودروها را از نزدیک بررسی کنیم و علاوه بر آن امکان دسترسی به موتور و صندوق عقب و سایر بخش‌های خودروها فراهم بود. البته همین مسئله زمینه‌ساز رفتارهای ناشایستی هم شده بود که ثابت می‌کرد متأسفانه برخی از افراد جامعه جنبه چنین امکان کوچکی را هم ندارند. برای مثال برخی افراد و علی‌الخصوص کودکان با خودروها رفتاری به‌شدت خشونت‌آمیز داشتن و در مواردی باعث آسیب رسیدن به برخی قسمت‌های داخلی خودروها شده بودند. ازجمله این موارد، زمانی که مشغول عکس گرفتن از نمای داخلی یکی از خودروها بودیم، کودکی حدوداً 10 ساله وارد خودرو شد و بر روی صندلی کمک‌راننده نشست و با خشونتی وحشیانه شروع به دست‌کاری بخش‌های مختلف ازجمله کلیدهای روی داشبورد، دنده، سیستم صوتی و … کرد و رفتارش به‌قدری عجیب بود که برای لحظاتی از کار خود غافل شده و محو حرکات وی شده بودیم. پس از چند لحظه که از بازی با بخش‌های مختلف خسته شد، از خودرو بیرون پرید و درب را با چنان شدتی بست که مغز من سوت کشید و برای چند ثانیه فکر ادب کردن آن کودک گستاخ از ذهنم گذشت!
علاوه بر این‌ها در هرلحظه صدای بوق یکی از خودروها از چهارگوشه سالن‌ها بلند می‌شد و ما را به این فکر فرو می‌برد که واقعاً بوق زدن با خودروی نمایشگاهی آن‌هم در سالن شلوغ و سربسته چه لذتی برای بعضی‌ها می‌تواند داشته باشد؟ به هر حال نباید فراموش کنیم که این خودروها صرفاً جهت بازدید در اختیار ما قرار گرفته‌اند و آسیب زدن به آن‌ها شرعاً و اخلاقاً کار درستی نیست و باید با آن‌ها همانند یک امانت رفتار کنیم.

11) نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این بود که علی‌رغم اینکه تقریباً تمامی غرفه داران با احترام، روی باز و احساس مسئولیت بازدیدکنندگان را راهنمایی می‌کردند، اما ضعف اطلاعات درزمینهٔ فنی و استراتژی کوتاه‌مدت شرکت‌ها در بین غرفه‌داران بسیار به چشم می‌خورد. کم نبودند غرفه‌دارانی که از مسائل فنی خودرویی که تبلیغ آن را می‌کردند و یا برنامه کوتاه‌مدت شرکت متبوعشان کاملاً بی‌اطلاع بودند و حتی بعضاً اطلاعات غلطی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دادند. درنتیجه کاملاً ضروری به نظر می‌رسد که شرکت‌هایی که قصد پرداخت هزینه‌های چند صد میلیونی برای حضور در چنین نمایشگاه‌هایی را دارند، چنددقیقه‌ای هم برای توجیه غرفه دارانشان وقت صرف کنند و یا اینکه حداقل اطلاعات لازم را کتباً در اختیار آن‌ها قرار دهند تا غرفه داران اطلاعات غلط در اختیار مردم قرار ندهند.

12) آنچه که در این نمایشگاه دیدیم و برای شما گزارش کردیم می‌تواند تا حدود زیادی آینده کوتاه‌مدت بازار و صنعت خودروسازی ما را روشن سازد. در برخی سایت‌ها و نشریات خودرویی خبرهای داغی از ورود قریب‌الوقوع برندهایی چون فولکس‌واگن، فیات، اشکودا، سوزوکی، هیوندای و حتی کرایسلر و فورد دیده می‌شود. قطعاً چنین چیزی بسیار عالی است و سوارشدن بر خودروهای به‌روز، ایمن و با کیفیت خواسته و حق مسلم تمامی ایرانیان است. اما واقعیت همان چیزی است که در نمایشگاه دیدیم. از هیچ‌کدام از برندهای فوق در نمایشگاه صحبتی نبود بلکه چیزی که ما دیدیم و محتوم است، نفوذ روزافزون خودروهای چینی با مدل‌ها و برندهای جدید است. البته باید انصاف بدهیم که پیشرفت در محصولات چینی به‌خوبی قابل‌مشاهده و لمس است و بین خودروهایی چینی که در ابتدا وارد کشور ما شدند و خودروهایی که در چنین نمایشگاه‌هایی رونمایی می‌شوند فاصله از زمین تا آسمان است. مقایسه خودروهایی مانند چری تیگو 5 و لیفان 820 با اسلافشان ام‌وی‌ام 110 و لیفان 520 نشان‌دهنده پیشرفتی شگرف و همه‌جانبه در خودروسازی چین است. خودروهای چینی در بعضی از موارد آن‌قدر درزمینهٔ طراحی و فنی به پختگی رسیده‌اند که حتی می‌توان برخی از آن‌ها را در مقایسه با استانداردهای روز دنیا نیز قابل‌قبول دانست و گواه این امر گسترش سریع بازار چینی‌ها در سرتاسر دنیاست.
اما از بین برندهای اروپایی احتمالاً در آینده نزدیک غیر از پژو و رنو نباید انتظار محصولات برند دیگری را داشته باشیم. قطعاً این دو برند به‌عنوان شرکای قدیمی خودروسازی ایران، بسیار زودتر از سایر برندها موفق به تولید محصولاتشان در ایران خواهند شد و چند قدم جلوتر از شرکای جدید خواهند بود. در بین سایر برندها هم تنها مذاکرات برای تولید چند مدل از سوزوکی به نتایجی رسیده و زمان عرضه محصولات جدید سوزوکی دو سال بعد، یعنی سال 96 اعلام گردیده است.

13) به پایان این سری از گزارش‌ها رسیدیم. امیدواریم که این گزارش‌ها توانسته باشد رضایت شما عزیزان را فراهم سازد. در پایان بابت ضعف‌ها و کاستی‌های موجود از صمیم قلب از شما پوزش می‌طلبیم و از شما تقاضا می‌کنیم که نظرات ارزشمند خود را در مورد این گزارش‌ها و همچنین پیشنهادات خود را برای موارد مشابه بیان کنید تا بتوانیم در آینده با گزارش‌های بهتر و پربارتری در خدمت شما باشیم. به پایان آمد این دفتر، اما حکایت پر غصه خودروسازی ما همچنان باقیست…

پایان

 1. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد (قسمت اول)
 2. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: کرمان‌موتور پیشگام در افزایش قیمت
 3. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: مدیران‌خودرو
 4. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: شمشیرهای از رو بسته سوبارو
 5. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: شوالیه وارد می‌شود!
 6. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: ماجراجویان کره‌ای
 7. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی
 8. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: خودروسازان راین
 9. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: سایپا
 10. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد (قسمت اول) | پدال، مجله …

19 آگوست 2015 … نمایشگاه‌های خودرو در سراسر جهان مکانی برای معرفی و عرضه جدیدترین و پیشرفته‌ترین محصولات و تکنولوژی‌های خودرویی و طرح‌های مفهومی هستند.

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی | کشکول

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد رسیدیم.

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی : مجله بی …

2 روز پیش … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد رسیدیم. امیدواریم که این گزارش‌ها توانسته باشد مورد توجه و …

دکه من | گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: کرمان‌موتور …

20 آگوست 2015 … ادامه مطلب… گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور 1394. (31) نظر · ادامه مطلب… QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی متفاوت.

برترلینک | گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد …

28 آگوست 2015 … در هشتمین قسمت از گزارش نمایشگاه خودروی مشهد به غرفه خودروسازان راین سر زدیم … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: خودروسازان راین … می‌داد، پس از آنکه هیوندای تصمیم به پایان دادن به همکاری خود با این خودروساز گرفت، …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی | پدال …

البته کشنده بنز آکسور در کنار یک کشنده از فوتون قرار داده شده بود و ولوو FH 500 در محاصره چند کشنده از دانگ فنگ قرار گرفته … ازجمله این موارد، زمانی که مشغول …

خودروهای چینی | پدال، مجله خودرو …

2 روز پیش … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

اخبار | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

20 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی …

خودروهای چینی | مجله پدال

25 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

خودروسازان چینی؛ فرصت یا تهدید – لیست مطالب

1394/07/03 توسط سام کاویانی گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسم. … به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: سایپا – صفحه اصلی

11 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: سایپا. تاریخ: 20 ….. پس با این خبر هیجان‌انگیز به پایان این قسمت از گزارش می‌رسیم. DSC02216 …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه | clipfa

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: … گزارش اختصاصی پدال از … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد .

گزارش اختصاصی زومیت از نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 قسمت اول …

21 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه و و اخبار خودرو جدیدترین اخبار روز … در هشتمین قسمت از گزارش نمایشگاه خودروی مشهد به غرفه خودروسازان راین سر زدیم … بیتو حواشی و پایان غم انگیزش ستاره هایی که برند شدند رهبران تاریخ از چه.

گزارش اختصاصی زومیت از نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2015 قسمت دوم …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه و و اخبار خودرو جدیدترین اخبار روز. گزارش … در هشتمین قسمت از گزارش نمایشگاه خودروی مشهد به غرفه خودروسازان راین سر زدیم تا. … بیتو حواشی و پایان غم انگیزش ستاره هایی که برند شدند رهبران تاریخ از چه.

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: مدیران‌خودرو | وبخون

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: مدیران‌خودرو. … سوبیک هیانگ در دختر امپراطور | در کدام قسمت سریال دختر امپراطور شاهزاده خانم اصلی مشخص میشود؟

اُاُجوو (OojoO) – بهترین خودرو چینی در ایران

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …. زوتی، شریک جدید سایپای ایران، آن قدر شرکت حقیری است که برای جلب توجه، تنها راه را کپی .

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه – جوکستان

6 روز پیش … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد .

لحظه به لحظه | معرفی رسمی رولزرویس داون

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …. Amin. امین قوام‌صفری، نویسنده و مترجم اخبار و مقالات خودرو. … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور …

آئودی S4 2017 در نمایشگاه فرانکفورت | نایس استار

کمپانی آئودی مدل ۲۰۱۷ خودروی S4 را با خود به نمایشگاه فرانکفورت آورد این نسل که با نام B9 ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

نگاهي به محصولات سايپا در نمايشگاه خودروي مشهد

12 سپتامبر 2015 … پدال/ در ادامه گزارش‌هاي اختصاصي پدال از نمايشگاه خودروي مشهد با اندکي تأخير … پس بايد خود را براي طولاني‌ترين گزارش از اين سري گزارش‌ها آماده کنيد. … اين جايگزين که پادرا نام دارد، همان خودرويي است که قصد معرفي آن در اين قسمت را داريم. ….. در سال 2012 توليد نسل دوم به پايان رسيد و نسل سوم با ظاهري جذاب، ايمني …

نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | تمام خبرگزاری های ایران در سی ای …

2 ژانويه 2015 … قبل از آنکه شرکت JAC به مونتاژ خودروهای MPV ساخت هیوندای پایان دهد، لااقل دو مدل از …. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

قیمت جی ای سی JAC جی 5 کرمان دست دوم – پرس آنلاین

اطلاعات خودرو : سواری : کرمان خودرو : توجوی : جی 5 1500سی سی 1392 … من يراي تحويل ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور  …

بهترین مارک خودرو چینی سایت – cloopfun.ir

15 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

نگاهی به محصولات جدید زوتی در نمایشگاه شانگهای – پیشخوان خبری …

5 مه 2015 … ادامه مطلب… گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور 1394. (31) نظر · ادامه مطلب… QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی متفاوت.

رادار “نذیر” و “بینا” تا پایان سال به تولید انبوه می‌رسد/ روزانه امنیت …

رادار “نذیر” و “بینا” تا پایان سال به تولید انبوه می‌رسد/ روزانه امنیت 1200 فروند هواپیما را … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: خودروسازان راین – سرچ یار.

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو هاآرشیو وبلاگهای ایران

گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: کرمان‌موتور پیشگام در افزایش قیمت … در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد سر ….. اما این پایان داستان نبود و لکسوس دریافت که این جامه فرسوده دیگر رنگی ندارد و باید در ….. تزئینات فلزی، فرمان با قسمت پایینی تخت، نمایشگر بزرگ لمسی و …

بسترن آسا b50 – نگاهی اجمالی به آسا، مدعی تازه‌وارد چینیپدال، مجله …

نگاهی اجمالی به آسا، مدعی تازه‌وارد چینی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل26 دسامبر 2014 . .. بسترن B50 …… گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

نگاهی اجمالی به آسا، مدعی تازه‌وارد چینی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل

26 دسامبر 2014 … خودروی BESTURN B50F و یا همان آسا محصول گروه خودروسازی FAW چین است. ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

دانگ‌فنگ شماره یک، سدان لوکس چینی با ریشه‌های فرانسوی

25 سپتامبر 2015 … این دو خودرو از زمره محصولاتی هستند که در چین و با مشارکت دانگ‌فنگ تولید می‌شوند. …. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

کرمان موتور s5 – نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپایپدال، مجله خودرو و …

2 ژانويه 2015 … نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل2 ژانويه 2015 . ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

خودرو s5 – نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپایپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

2 ژانويه 2015 … نیم‌نگاهی به جک S5، چینی تیزپای | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل2 ژانويه 2015 . ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

مجله پدال | راهنمای جامع خودرو ایران – نگاهی اجمالی به برلیانس H230 …

27 فوریه 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی … سایت پدال برگزیده بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین …

فروش ایربگ تیبا راننده، سرنشین و غربیلک فرمان

فروش انواع ایربگ و کمربند ایمنی خودرو – فروش ایربگ تیبا راننده، سرنشین و … BAGها، قسمت وسط … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: سایپا : خرید و فروش . …. نهم متوسطه | آموزش فصل مجموعه ها کلاس هشتم | انشای درس اول نوشتاری نهم | کیپ گریه | جستجو در مورد پایان نامه ها مقالات سایت ایران داک | انشاء در مورد فیل وفنجان …

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو هاآرشیو وبلاگهای ایران

گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی … در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد ….. اما این پایان داستان نبود و لکسوس دریافت که این جامه فرسوده دیگر رنگی ندارد و باید …. برای سرنشینان جلو، سیستم ورود بدون کلید، سانروف، فرمان سه حالته نصب شده و به  …

مطالب تفریحی جدید – اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی …

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان سال ساینا و تیبا جایگزین پراید می شوند و … تزئینات فلزی، فرمان با قسمت پایینی تخت، نمایشگر بزرگ لمسی و نورپردازی ….. گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی.

زامیاد شوکا قیمت – پادرا، جانشین وانت نیسان آبی می‌شودپدال، مجله خودرو …

پادرا، جانشین وانت نیسان آبی می‌شود | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل10 مارس 2015 … در ادامه مهندس ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

نگاهی نو به JAC J5، مهمانی از دل کویر

29 ژانويه 2015 … خودروی JAC J5 که در همکاری با شرکت پنین فارینا طراحی شده زیباترین مدل در میان ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

نمایش‌ خودروهای عجیب و غریب در لس‌آنجلس – آکا – روزنامه ،سلامت

آکاایران به نقل از مدآنلاین : شاید علاقه‌مندان به نمایشگاه‌های خودرو، انتظار حضور خودروهای تغییر شکل …. آن کرده است، ظاهرا جواب خود را پس داده و در حال سپری کردن مراحل پایانی پیش از معرفی رسمی، است. …. آکایران :وب سایت پدال: اینفینیتی QX80 را که دیده اید؟ … گزارش اختصاصی زومیت از نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۵ – قسمت دوم …

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها: صالحین

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان سال ساینا و تیبا جایگزین پراید می شوند و … تزئینات فلزی، فرمان با قسمت پایینی تخت، نمایشگر بزرگ لمسی و نورپردازی ….. گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی.

گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی

در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد …. بهتره به مقدمه چینی پایان دهیم و کمی هم به بررسی این محصول خوش استیل و جذاب …. با نسخه استاندارد فلوئنس، به یک سیستم تهویه مطبوع دیجیتال، سیستم فرمان …

خودروهای چینی پدال مجله خودرو

25 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

اخبار | پدال، مجله خودرو و حمل و …

13 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی …

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها مانا بلاگ

گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی … در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد سر بزنیم ….. اما این پایان داستان نبود و لکسوس دریافت که این جامه فرسوده دیگر رنگی ندارد و …. برقی صندلی راننده، پخش DVD و گرمکن صندلی ها و غربیلک فرمان را نصب کرد.

خودروی مفهومی طراحان چینی

8 ا کتبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

نمایشگاه بین المللی خودروهای – دانلودزها

خودروهای چینی پدال مجله خودرو. بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش های ما از نمایشگاه بین المللی خودروی. الف امریکا راه های زیادی برای. امریکا راه های زیادی …

20 خودروی برتر نمایشگاه فرانکفورت 2015 – نکستروب

در ادامه گزارش های اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد با اندکی تاخیر به سراغ دومین. … نقد و بررسی تخصصی گوشی گلکسی a7 سامسونگ قسمت اول معرفی گوشی  …

مشکلات و مساىل فني و تبادل نظر – درباره ی ما

مطالب مرتبط گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی 24 شهریور 1394 (30) نظر ادامه مطلب… QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی متفاوت 23 شهریور 1394 …

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها – جعبه ابزاری از …

منبع خبر : پدال … معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان سال ساینا و تیبا جایگزین … گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد … خودروهایی که به صورت اختصاصی برای مسیرهای صعب العبور تغییر یافته اند و ….. چراغ های جلو دو تکه هستند و چراغ روز در پایین قسمت اصلی (شبیه به لوگوی Nike) قرار گرفته اند.

خودرو شاسی بلند جدید چینی

25 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

خودروهای چینی

25 سپتامبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی …

اخبار روز دنیای ماشین – تصادفی |دانلود اهنگ و فیلم جدید

ده تکنولوژی برتر نظامی که در خودروها استفاده شدند (قسمت اول) … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: مدیران‌خودرو …. با نزدیک شدن به پایان چرخه عمر هوندا اُدیسه ، مدل ۲۰۱۶ از این خودرو صاحب تریم جدید SE شده است که با توجه به قیمت آن، امکانات …

خبرگزاری ایمنا محصول جدید – درباره ی ما

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی 24 شهریور 1394 (30) نظر ادامه مطلب… QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی متفاوت 23 شهریور 1394 (47) نظر ادامه …

گزارش اختصاصی مجله تخت‌گاز از گالاردو اسپایدر – جوان خودرو

18 سپتامبر 2015 … فرصتی پیش آمد تا خبرنگار ماهنامه گزارش بازار با هر 2 دستگاه لامبورگینی وارد … گزارش اختصاصی مجله تخت‌گاز از گالاردو اسپایدر …. در ادامه با فشردن پدال تعویض دنده سمت راست ترجیح دادیم تعویض دنده‌ها را خودمان انجام دهیم. … اگر می‌خواهید صفحه کلاچ خودرویی نظیر لامبورگینی زودتر از موعد به پایان نرسد حتماً در …

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه – اجتماعی

3 ا کتبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد .

قطر و امارات؛ اهدا کنندگان خودروهای تویوتا به داعش – فیدسرا

1 روز پیش … 0, 162, setayeshadmin. دانلود قسمت 25 و 26 سریال آقا و خانم سنگی با تصاویر بازیگران, 0, 613, setayeshadmin … تروریست ها داده اند. عربستان، قطر و امارات؛ اهدا كنندگان خودروهاي تويوتا به داعش …. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار . …. یکه‌تازی وارد‌کنندگان خودرو به پایان می‌رسد … ماشین …

نگاهی کوتاه به کراس‌اوور چینی SOUEAST DX7

8 ا کتبر 2015 … این خودروی باریک و بلند چینی، سال‌های مدیدی است که در سیستم تاکسیرانی کشور …. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

ویژه نامه پانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد – اقتصاد شرق

20 آگوست 2015 … در آئین افتتاح نمایشگاه خودرو مشهد خواستار شد: حمایت از خودروی …. به گزارش وبسایت پدال در این میان نمایشگاه. خ ودروی مشهد که …. خبر که میزان تولید پراید تا پایان سال کاهش. خواهد یافت، ….. وستا و آفورتیس است؛ در قسمت وستا.

فروش ون زامیاد a36 نمایشگاه اتومبیل – موزیکس

پدال مجله خودرو و حمل و نقل و مزایده های خودروهای نیمه سنگین و فروش قسطی … در هشتمین قسمت از گزارش نمایشگاه خودروی مشهد به غرفه خودروسازان راین سر زدیم تا.

وبلاگ تخصصی خودرو – نمایشگاه

وبلاگ تخصصی خودرو – نمایشگاه – وبلاگ مشاوره خرید خودرو – وبلاگ تخصصی خودرو. … تصاویر : پدال … گزارش تصویری از نمایشگاه خودرو فرانکفورت 2013 …. قسمت خارجی بدنه از فیبرکربن کار شده و ورودی‌های هوای جلویی تغییر کرده است. ….. بعنوان یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها در آمریکای لاتین در چهارم نوامبر به پایان رسید.

بایگانی – بایگانیپدال، مجله خودرو و حمل و نقل

16 سپتامبر 2015 … بایگانی | پدال، مجله خودرو و حمل و نقلنوبتی هم که باشد، این بار نوبت مرسدس بنز G ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

جک در راه کرمان; j3 یک چینی دیگر … – خبر، سرگرمی

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی … تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد; پیشنهاد دانشگاه امیر کبیر برای پایان دادن کمپین تحریم خودرو.

تبلیغ جدید و عجیب سایپا :: کلیپ های جدید

24 سپتامبر 2015 … «پرسیس» خودرو جدید سایپا +عکس و تبلیغ جدید و عجیب سایپا – دانلود کلیپ و سایت تفریحی و سرگرمی …. قسمت 2) آیا کوروش ذوالقرنین هست؟ …. دقایقی بعد از پایان . ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: سایپا .

اغاز به کار نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت – نکستروب

18 سپتامبر 2015 … نمایشگاه ها پدال مجله خودرو و. بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش های ما از نمایشگاه بین المللی خودروی. بزرگترین مجموعه اموزشی محصولات.

قیمت ماشین در نمایشگاه عظیم خودرو

4 ا کتبر 2015 … به گزارش ایرنا، در این نمايشگاه حدود 120 دستگاه خودرو و موتورسیکلت قدیمی در فضایی … حجم مناسب تولید خودرو ، در پایان سال افزایش قيمت در بازار حاشیه خودرو نخواهیم داشت. …. در محور سرخس – مشهد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ را به علت سبقت غیر مجاز متوقف کردند. …. اختصاصی دنیای خودرو مدل مفهومی تویوتا CH-R.

البته گزارش

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد قسمت پایانی. بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما من که لذت بردم البته از گزارش ها. بیشتر.

مقايسه Mvm315 با 206 تيپ 5 | پدال، مجله خودرو و حم – تاپ 3

مقايسه MVM315 با 206 تيپ 5 | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی 24 شهریور 1394 (30)  …

بهترین سایت خرید و فروش ماشین خودرو صفر وکارکرده

عیب یابی اسان مشکلات پدال کلاچ و ترمز و گازوقدرت موتور و کشیدگی ماشین …. اسپرت را رونمایی کرد، بلکه حال در نمایشگاه مشهد یک بمب خبری را با عرضه یک شاسی …. یا کثیف باشد و یا اتصالات باطری در قسمت اتوماتیک استارت بد بسته شده باشد. ….. رضایت عمومی از خودروهای تولید داخل تفاوت چندانی با گزارش قبلی (6 ماه نخست …

آلپ گروه – نمایشگاه خودروی | جستجو |

گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد … این خودرو که برخی آن را نیسان بلوبرد می نامند دارای قاب درها و قسمت جلویی است که شبیه … اخبار این هفته پدال را درحالی پی می‌گیریم که رنو خود را برای تولید خودروي ارزان در ایران مهیا می‌کند. … نمايشگاه MWC پایان یافت، این نمايشگاه همچون سال‌های قبل با اتفاقات و رونمایی‌های  …

لینک وبسایت – اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها

یک خط از چراغ عقب کشیده شده که تا گلگیر جلو ادامه یافته و در قسمت پایین درها هم یک …. از دیگر ویژگی‌های فنی خودرو هم می‌توان به فرمان برقی از نوع تلسکوپی، سیستم …. و قبل از پایان سال نیز می توان در بازار یکی از آنها را به عنوان مدل 2016 خریداری نمود. ….. گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی.

98 تاپ – اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها

98 تاپ بزرگترین آرشیو مطالب وبلاگ های پارسی می باشد که در تابستان 94 راه اندازی شد.

تدوینگرها – ایران، بزرگ‌ترین بازار خودروهای چینی در سال 2014

20 فوریه 2015 … ادامه مطلب… گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور 1394. (30) نظر · ادامه مطلب… QOROS 3 هاچ‌بک، یک چینی متفاوت.

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها | خبر خوان

گزارش اختصاصی از نمایشگاه خودرو مشهد: گروه بهمن سوار بر قطار گرانی … در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد ….. برای سرنشینان جلو، سیستم ورود بدون کلید، سانروف، فرمان سه حالته نصب شده و به …. اما این پایان داستان نبود و لکسوس دریافت که این جامه فرسوده دیگر رنگی ندارد و باید …

ایران خودرو پدال مجله خودرو و

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد (قسمت اول). گزارش اختصاصی …. دکتر روحانی در پایان جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از دو دستگاه خودروی برق … 13 اسفند …

معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف چری [بایگانی] – فروم تخصصی …

11 مارس 2010 … وقتی از قسمت عقب به خودرو نگاه میكنید احساس میكنید در پشت چراغهای بزرگ عقب …. پدال های نسبتا سفتی داره ولی فرمونش خیلی نرم و خطرناکه! …. به گزارش ايسنا، مسوولان شركت چري با توجه فروش نسبتا مناسب MVM110 در ….. در کشورمان امروز در اولین روز از نمایشگاه خودرو مشهد از محصول جدیدش، E5 ، رونمایی کرد .

خرید قولنامه‌ ای مهلا دوساله در مشهد! – کاک حکمت

خرید قولنامه‌ ای یک دختر در مشهد! … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی · رایزنی ایران با روسیه برای خرید اورانیوم · استفتاء درباره کمپین …

ایران خودرو سمند LX سمند LX سال – درباره ی ما

در پایان می توان مزایای سورن جدید را امکانات رفاهی خوب نظیر تهویه اتوماتیک و … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد (قسمت اول) 28 مرداد 1394 (32) نظر ادامه  …

اخبار صنعت خودرو | فیس‌لیفت زودهنگام مرسدس بنز CLA شوتینگ بریک

10 سپتامبر 2015 … بستن. x. Car.ir | بانک اطلاعات خودرو · ورود عضویت … مقایسه فنی خودرو ها · خبرنگار و نویسنده سایت Car.ir باشید · Facebook · Twitter · G+.

مقایسه سه چینی در ایران پدال – شیک دانلود

مقایسه سه چینی در ایران | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدال دنیای خودرو خودروهای ایرانی ….. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی 24 شهریور 1394 …

۹۴-۰۵-۲۸ – اقتصاد پویا

19 آگوست 2015 … ب ه گزارش ایس نا، حدود هفت س ال قبل ب ود که مدی ر نظارت و. بازرس ی …. در جریان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد؛. جهانگیری …

معایب لیفان 520ای – بهترین های نت

این مطلب به طور اختصاصی برای سایت پدال نوشته شده و نقل و کپی از آن تنها با ذکر نام و آدرس سایت …. گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

تصاویر اختصاصی از نمایشگاه – عکس های زیبا

8 ا کتبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد .

مشخصات کامل EMGRAND X7، SUV جدید جیلی برای بازار ایران | دنده 6 …

30 آگوست 2013 … دنده 6 – مجله آنلاین تخصصی صنعت خودرو و حمل و نقل … از محصول تازه خود با عنوان EMGRAND X7 در نمایشگاه مشهد پرده برداری کرده است. … بر خلاف نمای روبرو که تا حد زیادی متفاوت با سایر خودروها و اختصاصی x7 به نظر می رسد. ….. نظر ندید و گفتن که جیلی 7دارن باید بگم در سایت پدال بخش سلام ec7 به بازار ایران …

پدال مجله خودرو و حمل و نقل – ketab | دیاکو وب

__30 مرداد 1394 __(47) نظر گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد: … بیشتر با نزدیک شدن به پایان چرخه عمر هوندا اُدیسه، مدل ۲۰۱۶ از این خودرو صاحب تریم جدید … نظر آشنای با موتورهای هیوندای و کیا (قسمت دوم) پس از بررسی موتورهای لامبدا این …

تصاویر اختصاصی از نمایشگاه – سرای ورزش – Best-Fun.IR

2 ا کتبر 2015 … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه … بالاخره به قسمت دهم و پایانی از این سری گزارش‌های ما از نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد .

هفته دوم شهریور 1389 – وبلاگ تخصصی خودرو – Blogfa

در پايان يكي از بازي‌ها يك خبرنگار سعي مي‌كند تا به نوعي به علي دايي نزديك شود. … دايي ناگهان به سمت درب خودرو خم مي‌شود، خبرنگار چشمش به زنجير فرمان مي‌افتد، ….. این شرکت در نمایشگاه خودرو مشهد اظهار داشت: شرکت سناباد خودرو بر اساس گزارش ….. به قسمت کناره این خودرو می رویم بیشتر متوجه عضلانی بودن این خودرو می شویم …

سرسیلندر سیلندر موتور جرقه سیستم قسمت سیستم جرقه گزارش …

به گزارش دنیای خودرو، یکی از عمومی ترین معایب خودرو به ویژه در فصل تابستان که … در نتیجه راننده کمتر پدال گاز را فشار می دهد و سوخت کمتری به موتور وارد می شود. …. ارشاد تیمورتاش، از حضور خودرو ام جی GS برای اولین بار در نمایشگاه خودرو مشهد، خبر داد. …. اغاز و طول مسیر اصفهان مبارکه را طی و در پایان در سطح شهرستان رژه رفتند.

گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد – شهرخبر

گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد. ۲۷ مرداد ۱۳۹۴. 11,104 بازدید. 3 دیدگاه. دسته بندی : خودروسازان داخلی. پانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته مشهد  …

(تصاویر) دو خودرو جدید “ب.ام.و” – فرارو

1 نوامبر 2014 … این دو خودرو قرار است به زودی در نمایشگاه خودروی لس آنجلس به نمایش درآیند. … به گزارش تسنیم، چهره این دو خودرو با کیت بدنه ای که روی آن ها نصب … اند و فرمان معروف «M» به همراه پدال های تعویض دنده در آن مشاهده می شود. … با زواران هتل های خوب و ارزان مشهد را رزرو نمایید. zavaran.com … خدا قسمت بکنه برای شما ایشالا.

اخبارجهانی | برابوس و سریع‌ترین سدانِ هیبریدی جهان

31 مه 2015 … بنز زیباترین طراحیهای فضای داخلی رو در خودرو سازی دارد. پاسخ … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی. 24 شهریور 1394.

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها – تافل نیوز

منبع خبر : پدال … معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان سال ساینا و تیبا جایگزین پراید می … گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد … خودروهایی که به صورت اختصاصی برای مسیرهای صعب العبور تغییر یافته اند و همین ….. در هفتمین قسمت از این گزارش وقت آن رسیده تا به سالن بهار در نمایشگاه خودروی مشهد سر  …

اخبار و اطلاعات در باره ی خودرو و نقد وبررسی خودرو ها کردصدا | آرشيو …

اما این پایان داستان نبود و لکسوس دریافت که این جامه فرسوده دیگر رنگی ندارد و باید در مقابل ….. تزئینات فلزی، فرمان با قسمت پایینی تخت، نمایشگر بزرگ لمسی و نورپردازی داخلی ….. خودروهایی که به صورت اختصاصی برای مسیرهای صعب العبور تغییر یافته اند و همین روند … گزارش تصویری از پانزدهمین نمایشگاه خودروی مشهد.

J5 محصول جدید کرمان موتور و شرکای … – – 1.8 لیتری – Tagdoni.com

می خودرو با و 1.8 لیتری میتسوبیشی با توان 140 اسب بخار اتوماتیک گیربکس موتور هم عرضه … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی.

جزئیات جدید از ماشین فراری F12 Berlinetta تصاویر – لوزا نیوز

8 ژوئن 2015 … کیا قرار است تا چند روز آینده و در نمایشگاه خودروی نیویورک از نسل جدید اپتیمای خود رونمایی. … لطفا قبل از هرگونه فعالیت در انجمن تخصصی پرشین پت این قسمت را دقیق و … KX یک کراس آور کوچک دیگر از کیا پدال مج و پول نیوز poolnews ir و مد و …. به گزارش پارس ناز غول خودروساز سازنده سوپر اسپرت‌های ماندگار …

نمایش محصولات ایران خودرو در نمایشگاه مشهد – بخند فان

12 آگوست 2015 … گشتا صنعت مشهد در سال 1377 در راستای ارایه خدمات تخصصی در زمینه دستگاههای تاریخزن. … قیمت روز خودروها پدال مجله و ایران خودرو دیزل و ایران تیاتر Iran Theater … چاپ مقاله isi مشاوره پایان نامه قیمت مناسب تضمینی 7شب و 8روز … مدل های سمند اخبار محصولات سایپا خودرو های خارجی گزارش محصولات بن رو خودرو.

نگاهی به بزرگ‌ترین نمایشگاه خودرو در انگلیس – بانوی من

نمایشگاه خودرو Motorexpo اولین بار در سال 1996 در شهر لندن برگزار شد. … و مسئولان آن انتظار دارند که تا زمان پایان این نمایشگاه 400 هزار نفر از آن بازدید کنند.

آرشیو اخبار بانکی – بانکی دات آی آر

بانکی دات آی آر: نمایشگاه سیاتک (CEATEC) بزرگترین نمایشگاه کالاهای …. وی در پایان یادآور شد: امیدوارم با شناخت شرایط گام برداشته و از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود. … به گزارش دیجی کالا، با بروزرسان جدیدی که برای خودروهای تسلا عرضه شده، دخالت …. تحلیل اختصاصی از بازار بورس 21 مهر 94 و پیش بینی بازار فردا …

علت دریافت جایزه انرژی در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت سانگ یانگ خودروی …

علت دریافت جایزه انرژی در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت سانگ یانگ خودروی تیوولی چه بوده است؟ … ارگونومیک صندلی خودرو GRAND PRIZEشما عزیزان میتوانید با مراجعه به قسمت … رونمایی از خودروی تيوولي در نمایشگاه خودروی مشهد 94 پانزدهمین نمایشگاه بین … چند نکته درباره عضویت در کانال اختصاصی سایت مرجع سانگ يانگ ایران1.

cariran 187 معرفی کامل دنا محصول – شبکه – 1doctor20.ir

cariran معرفی کامل دنا محصول جدید ایران خودرو … گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودرو مشهد قسمت اول … جستجو در پایان نامه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

شهریور ۱۳۸۹ – وبلاگ تخصصی خودرو – Blogfa

پایان این پروژه شرکتی تأسیس کرده و آن را به همین اسم نامگذاری کردند. … به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، مدیر عامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع سایپا در این … آن زيباتر ميباشد چرا كه قسمت جلوي خودروي هاچ بك بعلت برآمدگي آن به عقب كوچك آن زياد نمي ….. در دو نمايشگاه خودرو همدان و مشهد حضور موفق و تاثيرگذاري را پشت سر گذاشت.

گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی

برگرفته از : گزارش اختصاصی پدال از نمایشگاه خودروی مشهد: قسمت پایانی