آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان

نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری قرار گرفته است. طبیعت رقابت موجود در این کلاس خودرو باعث شده تا نیسان نتواند به راحتی دست روی دست بگذارد و کاری در این رابطه انجام ندهد. بر این اساس، این کمپانی یک چهره جدید از نیسان آلتیما در مدل ۲۰۱۶ ارائه کرده که در آن از طراحی بیرونی جدید «ماکسیما» الهام گرفته شده است. ضمن اینکه اندکی مصرف سوخت آن بهینه‌تر شده، یک تریم اسپورت با عنوان SR دریافت کرده و ویژگی‌های جدید ایمنی هوشمند به آن اضافه شده‌اند.

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

البته آلتیما هنوز در یک آپدیت میان‌دوره‌ای قرار دارد و در زیر پوسته آن، همه‌چیز کمابیش به مانند قبل است. یک موتور ۲/۵ لیتری چهار سیلندر و یک موتور ۳/۵ لیتری V-6 به همراه سیستم CVT، همچنان دو گزینه پیشرانه این مدل را تشکیل می‌دهند و عملکرد کلی آن بدون تغییر باقی مانده است. ولی نیسان آلتیما ۲۰۱۶ از نظر ظاهری کاملاً نسبت به مدل قبلی ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ متفاوت است؛ چرا که صاحب جلوپنجره V-موشن جدید نیسان، چراغ‌های جلوی گوشه‌دار با طرح بومرنگ LED در جلو و یک طراحی عقب جدید با عرض بیشتر چراغ‌ها شده است. ظاهر جدید آلتیما را به راحتی می تواند با نیسان ماکسیما ۲۰۱۶ اشتباه گرفت. امّا جسارت و شجاعت کمتری در آن دیده می‌شود؛ شاید به دلیل آمار فروش بالای آلتیما، نیسان نخواسته تعادل ظاهری این سدان خانوادگی را بر هم بزند.

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

مدل قبلی آلتیما چهار سیلندر همین حالا نیز در زمینه مصرف سوخت جاده‌ای غیر هیبریدی با مصرف ۶/۱۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر، نسبت به تمام رقیبان، برتری دارد (البته به جز مزدا 6 با گزینه تکنولوژی احیای i-ELOOP). اکنون نیز، نیسان با استفاده از برخی اصلاحات در آلتیما مدل ۲۰۱۶ توانسته فاصله آن را با دیگر رقبا افزایش دهد. تمام مدل‌های آلتیما 2.5 مدل ۲۰۱۶، به جز تریم جدید SR، با کاهش ۰/۱۳ لیتری، به مصرف سوخت ۶/۰۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در جاده رسیده‌اند. نیمرخ آئرودینامیک جدید بدنه خودرو، اصطکاک کمتر در موتور و پوشش هوشمند جلوپنجره، از جمله فاکتورهایی هستند که در این موضوع نقش داشته‌اند. در همین حال، مصرف سوخت شهری و ترکیبی مدل چهار سیلندر به ترتیب به میزان ۸/۷۱ و ۷/۵۹ لیتر، به همان میزان قبلی باقی مانده‌اند. همان شرایط برای مدل‌های V-6 نیز حفظ شده است؛ یعنی ۱۰/۷ لیتر در شهر و ۷/۳۵ لیتر در جاده در هر ۱۰۰ کیلومتر.

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

نیسان همچنین می‌گوید که در تنظیمات جدید سیستم CVT، با استفاده از «نقاط شیفت مصنوعی»، واکنش شتاب بیشتری ایجاد شده است. در همین حال، با استفاده از عایق صوتی بیشتر، میزان نویز موتور در داخل کابین کاهش یافته است. همچنین سیستم‌های فرمان و تعلیق نیز صاحب تنظیمات جدیدی شده‌اند. مدل جدید نیسان آلتیما SR با هر دو نوع پیشرانه 2.5 چهار سیلندر و 3.5 V-6 در دسترس قرار گرفته که مواردی چون صلبیت بیشتر برای محورهای ضدّ لغزش جلو و عقب، چرخ‌های بزرگتر، تریم دودی چراغ‌های جلو، اسپویلر در صندوق عقب و یک طرح دوخت کنتراست آبی در داخل کابین اضافه می‌کند.

2016 Nissan Altima

2016 Nissan Altima

آپدیت‌های کابین نیسان آلتیما ۲۰۱۶ کمتر از تغییرات بیرونی خودرو، قابل‌تشخیص هستند و شامل طرح جدید کنسول میانی و وسط داشبورد می‌شوند. یک سری تجهیزات اضافی ایمنی هوشمند نیز در دسترس قرار گرفته است؛ از جمله کروز کنترل انطباقی، هشدار برخورد از جلو و ترمز اضطراری. در همین حال، سیستم قبلی «هشدار نقطه کور» جای خود را به یک سیستم مبتنی بر رادار داده است و به صورت استاندارد در سطوح تریم SV و SL ارائه می‌شود.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

 • 2016-nissan-altima-interior
 • 2016-nissan-altima-sr-interior-blue-stitching
 • 2016-nissan-altima-sr-interior-instrument-cluster-and-paddles
 • 2016-nissan-altima-sr-interior-gauges
 • 2016-nissan-altima-sr-seats
 • 2016-nissan-altima-interior-center-stack

نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ در اواخر پاییز امسال به بازار قدم می‌گذارد. البته هنوز قیمت‌گذاری آن اعلام نشده، ولی احتمالاً مشابه مدل ۲۰۱۵ با شروع قیمتی برابر ۲۳۱۲۵ دلار برای آلتیما 2.5 خواهد بود.

jQuery(document).ready(function($){ $(“a[rel^=’prettyPhoto’]”).prettyPhoto({animation_speed:’fast’,slideshow:10000, deeplinking: false}); });

 • 2016-nissan-altima-sr-front-three-quarter
 • 2016-nissan-altima-sr-rear-three-quarter
 • 2016-nissan-altima-sr-headlight
 • 2016-nissan-altima-sr-taillight
 • 2016-nissan-altima-sr-wheel
 • 2016-nissan-altima-sr-exhaust-outlet

منبع: automobilemag

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر – تی نیوز

23 سپتامبر 2015 … بر این اساس، این کمپانی یک چهره جدید از نیسان آلتیما در مدل ۲۰۱۶ ارائه کرده که در آن از طراحی بیرونی جدید «ماکسیما» الهام گرفته شده است.

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکس – تی نیوز

23 سپتامبر 2015 … نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری قرار گرفته است. طبیعت رقابت موجود در …

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان | کشکول

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری قرار…

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان – کاک حکمت

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان | آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان | آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان | آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

فیس لیفت و امکانات بیشتر برای آلتیما ۲۰۱۶ – فرید حنیفه زاده

23 سپتامبر 2015 … نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ با ویژگی هایی شامل؛ چهره بازنگری شده، امکانات … زبان طراحی محصولات اخیر کمپانی نیسان شامل ماکسیما و مورانو ۲۰۱۶ را به خود گرفته است. چهره جلو آلتیما ۲۰۱۶ بسیار به ماکسیما جدید شبیه است و جلو پنجره V …

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان عکس-خبر داغ|خبرپو

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان عکس-خبر داغ|خبر پو,مرجع اخبار و نيازهاي … درخواست وزیر بهداشت از دستگاه قضایی در برخورد جدی با قاچاقچیان دارو.

نیسان پاترول جدید را دیده‌اید – درباره ی ما

نیسان پاترول 2013 (استرالیا) | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل پدالدنیای خودرو خودروهای ایرانی … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان 01 مهر 1394 (45) نظر ادامه مطلب.

نیسان | پدال، مجله خودرو و حمل و …

28 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری …

گذری بر نیسان التیما 2016 – کلیپ های برتر ایران و جهان

6 ا کتبر 2015 … نیسان آلتیما مدل 2016 فیس لیفت شد – مجله خبری… و آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکس – نامه نیوز و Subaru Impreza | 2015 Impreza …

حمل كيف با دو دست

حمل كيف با دو دست دست دو – وب سایت تخصصی خرید و فروش کالای دست دو دكتر دقاق … عوارض حمل كيف‌هاي سنگين آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان | پدال، مجله …

دکه من | برنامه‌های نیسان برای مدل‌های ۲۰۱۶

20 آگوست 2015 … مدل‌های جدید ماکسیما و تایتان ۲۰۱۶ از راه خواهند رسید و آپدیت‌های GT-R نیز قبلاً در خبرها اعلام شده است. نیسان …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

نیسان پاترول به روایت نیسمو

نیسان پاترول به روایت نیسمو. تاریخ: 19 مهر 1394. در: نیسان. (1) نظر. زیرشاخه‌ی به‌اصطلاح پرفورمَنس نیسان این … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

نیسان | پدال، مجله خودرو و حمل و نقل – آخرین اخبار ایران و جهان

23 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری …

مشخصات نیسان تینا تیانا قیمت – لیست مطالب

1394/07/01 توسط مهرداد فراهانی آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان… 1394/07/01 توسط مسعود انیس حسینی نمایش مدل اروپایی نیسان NP300 ناوارا پیکاپ.

مقایسه هیوندای جنسیس و نیسان ماکسیما | نایس استار

هر دو هیوندای جنسیس ۳.۸ لوکس ۲۰۱۵ و نیسان ماکسیما پلاتینیوم ۲۰۱۶ بسیار توانمند ….. ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ توسط مهرداد فراهانی آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان…

نیسان | مجله پدال

5 روز پیش … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری …

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکس – اراک

23 سپتامبر 2015 … نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری قرار گرفته است. طبیعت رقابت موجود در …

نیسان تمیز و کم مصرف پدال مجله خودرو و حمل و نقل

نیسان جوک در سال 2012 بیشتر به محیط زیست احترام می گذارد و آلودگی و مصرف … تئاتر روزانه در کانسپت جدید نیسان … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

دیدگاه‌ها برای نیسان گریپز، گرازی وحشی از سرزمین آفتاب تابان با …

16 سپتامبر 2015 … در اینکه گریپز می‌تواند نسل جدید کراس اوور های اسپرت نیسان باشد شک نکنید. این مدل که در …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

هوندا آکورد 2016 با تغییراتی ملایم، تازه می‌شود!

25 جولای 2015 … هوندا آکورد ۲۰۱۶ با تغییراتی ملایم، تازه می‌شود! … با عنایت به زبان طراحی جدید هوندا ، جلوپنجره آکورد به‌روز گشته و به محصولات جدید هوندا شبیه‌تر …

پیشخوان خبری پرتال دانشگاهی | رونمایی از نیسان مورانوی هیبریدی

23 آوريل 2015 … … Nissan-Murano-Hybrid-4. برچسب‌ها:2016کراس اورنمایشگاه شانگهاینیسان مورانو هیبریدی …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

نیسان جوک senner | مجله پدال

Nissan Juke by Senner Tuning · 20321718941744625420 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان … باتری‌های تازه نیسان لیف ۲۰۱۶ نوید بردی بیشتر را می‌دهند.

قیمت نیسان رزونانس کانسپت – نیسان رزونانس، نسل بعدی مورانومجله …

نیسان زبان طراحی جدید خود را با پرده برداری از کراس اوور خود به رزونانس … ایمپرزا میبری از ماشینهای … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394. (43) نظر.

پکیج 15RX نیسان برای جوک – آخرين اخبار روز

نیسان با معرفی 15RX Personalized Package به مشتریان جوک این مژده را داد که می …. تئاتر روزانه در کانسپت جدید نیسان … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

پاترول یک رکورد گینس جدید به جا گذاشت [ویدئو] – آخرين اخبار روز

همه با قابلیت‌های نیسان پاترول آشنا هستیم، چه در مدل‌های قدیمی و چه در مدل‌های جدید. اما نیسان باورهای ما را …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394. (44) نظر.

برترین خودروهای اسپرت تاریخ نیسان | ایراتو

2 روز پیش … … در بازار دارد. هرکسی که با دنیای خودرو آشنا باشد با خودروهای سری Z، SXs و GT-R کمپانی. … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

250 سی‌سی‌های پلاک‌شدنی: هیوسانگ‌های غیر اسپرت – لینک‌های داغ

24 سپتامبر 2015 … 249 آر از یک انجین با حجم 249 سی‌سی و دو سیلندر V شکل با زاویه 75 درجه بهره می‌برد که خروجی قدرتی ….. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

نسل جدید میتسوبیشی پاژرو اسپرت ؛ زبان طراحی جدید – اروند پلاک

3 آگوست 2015 … نسل جدید میتسوبیشی پاژرو اسپرت ؛ زبان طراحی جدید ، نسل جدید میتسوبیشی … مقایسه سه خودرویی سوزوکی کیزاشی-هوندا آکورد -نیسان آلتیما · 2014_Honda_Accord_Front … این خودرو که اخیراً در تایلند رونمایی شده همان رابطه‌ای را با وانت تریتون دارد که … آئودی A7 3.0T کواترو مدل ۲۰۱۶ ؛ سریع ، لوکس و زیبا.

عصر خودرو – نسخه‌ای جدید از نیسان ۲۰۲۰ ویژن گرن توریسمو

21 ساعت قبل … عصر خودرو: نیسان 2020 ویژن گرن توریسمو پیش نمایشی از ظاهر نیسان … بازوهای وی شکل جلو پنجره جدید از جمله ویژگی های زبان طراحی جدید نیسان … بنابر شایعات منتشر شده، 2020 ویژن گرن توریسمو به پیشرانه شش سیلندر خورجینی تویین توربو با همراهی یک … نیسان مدل سال ۲۰۱۶ … معرفی نیسان آلتیمای جدید …

(تصاویر) حادثه دردناک منا چگونه رخ داد :: داستان اسباب بازی

مصادف با عید قربان، 2000 نفر از حاجیان هنگام انجام مناسک حج جان خود را از دست دادند . 8 . روزنامه های امروز ….. خبریاب – آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر

2014 خودروی مورانو قیمت روز – قیمت گذاری نیسان مورانو 2015پدال، مجله …

فروش مدل 2015 نیسان مورانو از ماه آینده میلادی در بازار آمریکا آغاز خواهد شد و با قیمت . … سلام من تویوتا2014 rav4 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

اسامی ۱۱۹ کشته شده ایرانی حادثه رمی جمرات

25 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی زمانی که مسئولیت داشت به مجلس پاسخگو نبود · صادق خرازی: صندوق‌های رای …

نجمه خدمتی، بانوی طلایی تیراندازی ایران در اینچئون+تصویر

27 سپتامبر 2014 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی … نامه‌نگاری سِرّی محمود عباس با بنیامین نتانیاهو · قطعاً شبکه ملی اطلاعات …

اخبار پارسیک – نسخه‌ای جدید از نیسان 2020 ویژن گرن توریسمو

21 ساعت قبل … عصر خودرو: نیسان ۲۰۲۰ ویژن گرن توریسمو پیش نمایشی از ظاهر نیسان جی‌تی-آر … بازوهای وی شکل جلو پنجره جدید از جمله ویژگی های زبان طراحی جدید … بنابر شایعات منتشر شده، 2020 ویژن گرن توریسمو به پیشرانه شش سیلندر خورجینی تویین توربو با همراهی یک … نیسان مدل سال ۲۰۱۶ … معرفی نیسان آلتیمای جدید …

مقایسه هیوندای جنسیس و نیسان ماکسیما + عکس – واضح

23 سپتامبر 2015 … هر دو هیوندای جنسیس ۳.۸ لوکس ۲۰۱۵ و نیسان ماکسیما پلاتینیوم ۲۰۱۶ بسیار …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان عکس نیسان آلتیما به عنوان …

پدال، مجله خودرو و حمل و نقل …

23 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری …

نیسان پیکاپ ناوارا، در مسیر تمدن | مجله پدال – jetlink.ir

11 ژوئن 2014 … نسل جدید نیسان پیک‌آپ با نام NP300 ناوارا، با تمرکز بر بهره‌وری … پیکاپ ناوارا در دو مدل تک … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

از نیسان آلتیما تا فورد فیوژن / پر فروش ترین خودروهای ۲۰۱۴ + عکس …

11 ژانويه 2015 … بهترین خودرو, نیسان آلتیما, هوندا آکورد, … بسیاری از خودروسازان بزرگ دنیا با انتشار میزان فروش خود در سال ۲۰۱۴ نشان دادند که آمار فروش خودرو در …

نیسان قشقایی جدید – free download app

1 ا کتبر 2015 … نیسان | پدال، مجله خودرو و حمل و … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان… … نیسان قشقایی موفق به شکست یک رکورد دیگر شده است و … بیشتر.

التیما – نیسان آلتیما 2013مجله پدال

4 آوريل 2012 … طراحی جدید (نسل پنجم) نیسان – آلتیما (Nissan Altima) در تابستان 2012 و البته بعنوان مدل ….. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. 01 مهر 1394.

مقایسه هیوندای جنسیس و نیسان ماکسیما + تصایر – کیوسک نیوز

24 سپتامبر 2015 … یکی آقای درجه‌یک قدیمی است، درحالی‌که دیگری پسربچه جدیدی است که تلاش می‌کند … هر دو هیوندای جنسیس ۳.۸ لوکس ۲۰۱۵ و نیسان ماکسیما پلاتینیوم ۲۰۱۶ بسیار … تا مورانو و تیانا نیسان بارها با زبان طراحی خود ثابت کرده که چطور می‌توان یک …. از گستاخی انگلیسی ها · معرفی خودرو نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ + تصاویر …

انجمن راسخون – نسل جدید نیسان ماکسیما ۲۰۱۶

از طراحی خودرو صحبتی نکنیم بهتر است، چون نیسان با طراحی خیره کننده ماکسیما جایی برای … بر اساس گفته‌های کمپانی سازنده، نسل جدید نیسان ماکسیما در پنج سطح و آپشن مختلف ارائه … اندازه و فضای ماکسیما از سدان میان سایز آلتیما بزرگ‌تر است. … ریزش مو خرید اینترنتی لباس آموزش زبان ترکی استانبولی.

اخباربانک – همراه با سه نسل مزدا 6

17 فوریه 2015 … هر کس که نام آن‌را هم نشنیده بود، پس از ورود نسل جدید آن با طراحی …. در ماه آوریل ۲۰۱۴ بار دیگر، مزدا تولیدات مدل ۶ را از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ با موتور … طراحی مزدا ۶ جدید که توسط آکیرا تاماتانی انجام شده است، از زبان طراحی جدید این برند با نام KODO … کلاس خودروهای ۴ سیلندر توانست تمامي ‌رقبایش از جمله نیسان آلتیما را …

پیاده رو مخصوص عابران سر به زیر – جوان خودرو

14 ژوئن 2015 … … را برای عابران طراحی کرده‌اند تا هنگام ارسال پیامک با گوشی با یکدیگر … نارضایتی مردم ایران از پژو · طراحی جدید آلتیما ۲۰۱۶ ، برای رقابت با …

مسابقه خودرو الکتریکی

مسابقه طراحی و ساخت خودروی الکتریکی یک نفره به همت پژوهشکده شهید رضایی دانشگاه صنعتی شریف در سه مرحله طراحی … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

تدوینگرها – مایکرو پرستیژ؛ روکش جدید کابین فراری

23 سپتامبر 2015 … طراحی داخلی جدید مایکرو پرستیژ (Mycro Prestige) فراری درصدد ایجاد یک تجربه سواری بهتر و همین‌طور، …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

احتمال انصراف ولایتی به نفع جلیلی – انتخابات ریاست جمهوری

25 مه 2013 … بر همین اساس به نظر میرسد با توجه به ارتباط مناسب حمید رسایی؛ عضو مجلس … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · برنامه‌ریزی ۳ زنگ …

کاهش 2 میلیونی قیمت برخی خودروهای وارداتی

25 آگوست 2015 … در روگ SL جدید، خدمات «نیسان‌کانکت» اضافه شده و در همین حال، سیستم Siri Eyes … نیسان سنترا و آلتیما به میزان قابل‌توجهی برای مدل ۲۰۱۶ تغییر داده شده‌اند که … نیسان ورسا سدان در مدل ۲۰۱۶ صاحب آینه‌های بغل اتوماتیک با طرح رنگ مطابق … کمپانی در چین بازدیدی داشته‌اند که در ادامه گزارش را از زبان آنها دنبال می‌کنیم:.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به شایعه جدایی برانکو و بازگشت قطبی

20 آگوست 2015 … سرپرست باشگاه پرسپولیس مذاکره با مربیان دیگری برای تغییر کادر فنی سرخپوشان را رد … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

اگر برای اولین بار سوار بر نیسان پیکاپ شوید، با احساس خشکی …

برخورد نزدیک با نیسان پیکاپ | مجله … … “نیسان بار آزادی , خاور ، وانت ، نیسان با کارگر , شهر و شهرستان ( شبانه روزی ) ….. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

قیمت خودروها در منطقه آزاد انزلی | پدال، مج – تاپ 3

هیوندای توسان با پلاک منطقه آزاد نصف قیمت پلاک ملی هزینه دارد شعاع تردد مجاز این خودروها 50 …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان 01 مهر 1394 (25) نظر ادامه مطلب.

نیسان مقالات اتومبیل – تبلیغات اینترنتی برنزا

اتومبیل سال ۲۰۱۴ نیسان، مدل جووک نیسمو Juke Nismo RS که هنوز نیامده در اروپا و امریکا طرفدار پیدا… ثبت: 1393/01/28 …. نیسان آلتیمای مسابقه ای … نیسان زبان طراحی جدید خود را با پرده برداری از کراس اوور خود به رزونانس در نمایشگاه دیترویت به.

بررسی نیسان ماکسیما پدال مجله

اتوموبیل نیسان ماکسیما که بعضی ها آن را ماکزیما نیز می خوانند یکی از خودروهای مشهور و لوکس تولیدکننده ژاپنی است که در …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان .

معرفی ترمز خودرو سایت

6 روز پیش … اخیراً برخی از خودروسازان چینی به ساخت و ارائه انواع سدان های بزرگ روی آورده و این روند چند صباحی است که . … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

جستجو – آخرین اخبار درباره‌ی «نیسان آلتیما SR» – صاحب‌خبر

25 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکس. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا …

زندگی یکساله یک مادر و دختر در فرودگاه +تصویر: زندگی یکساله

25 سپتامبر 2015 … جزئیات تکان دهنده فاجعه منا از زبان سید علی ضیاء / عبور ولیعهد عربستان علت حادثه؟ … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

تویوتا کمری ۲۰۱۶، میان سال دوست داشتنی – آکا – روزنامه ،سلامت

تویوتا برای به چالش کشیدن امثال نیسان آلتیما، فن آوری این سدان خانوادگی را … به حال عرضه شده، هرچند تنها یک تجدیدنظر در طراحی آن صورت گرفته، اما در حال حاضر این …. است با ارایه مدل های جدید و جذاب دوباره نام خود را بر سر زبان ها انداخته است، اکنون …

عکس های جدید مشخصات خودروی نیسان ماکسیما nissan maxima 2016 …

5 آوريل 2015 … این را وقتی به زبان می آورند که چندی از روزگارشان گذشته باشد و گذر ایام، کم یا …. خودرو و ماشین جدید نیسان ماکسیما ۲۰۱۵ با یک طراحی شگفت انگیز و زیبا آماده … طراحی قیمت ماشین و خودروهای روز دنیا نیسان ماکسیما ۲۰۱۶ عکس مشخصات و امکانات فنی … اندازه و فضای ماکسیما از سدان میان سایز آلتیما بزرگ‌تر است.

معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف نیسان [بایگانی] – فروم تخصصی …

28 دسامبر 2009 … نيسان – قشقايي+2 (Nissan Qashqai+2) مدل 7 نفره و جديدي است از كمپاني … طراحی داخلی خودرو با استفاده از تزئینات چرم و کنسول مدرن ، از قشقایی اس …… فرمان قرار دارد، بپوشانند فارغ از تفاوت‌های زبان طراحی «لکسوس» با نیسان …. روگ بعد از آلتیما، اهمیت زیادی برای نیسان دارد و دومین خودروی پرفروش نیسان است.

با خاک یکسان کردن یک شهر یعنی چه؟ – شهرخبر

3 آوريل 2013 … اما فساد دوم که همراه با نابودی کامل آنها در سرزمین فلسطین است: ” هنگامی که این وعده دوم فرا میرسد [ … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

پیکر شهید بیژنی پس از ۲۷ سال به وطن بازگشت

8 آگوست 2015 … در آئینی با حضور گسترده و پرشور مردم استان بوشهر، پیکر مطهر شهید غلامرضا … گزارش تصویری / تجدید میثاق هیات موتور سواری سپاه تهران با امام و شهدا. اضافه کردن دیدگاه جدید … تدوین طرح عدم اجازه به دولت برای اجرای برجام.

اروند پلاک: نیسان ماکسیما 2016 ؛ با سیستم نرم‌افزاری ایکس ترونیک …

19 ژوئن 2015 … نیسان ماکسیما ۲۰۱۶ ؛ با سیستم نرم‌افزاری ایکس ترونیک جدید … این خودرو با عملکرد هیجان‌انگیز، طراحی زیبا و با طراحی داخلی فوق‌العاده‌اش در حد و … این واحد (با تولید ۶۵۰ هزار آلتیما، ماکسیما، پت فایندر، لیف، روگ و اینفنیتی …. تویوتا اونسیس ؛ زبان طراحی جدید تویوتا · آلفارومئو 4C اسپایدر ؛ با موتور توربوی …

عکس سلفی سحر قریشی با یک بازیگر مرد – پرتال تبلیغاتی کشور …

17 ا کتبر 2014 … عکس سلفی سحر قریشی با یک بازیگر مرد +تصویر. عکس سلفی سحر … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی …

CARIRAN » معرفی نیسان تینا ، محصول جدید پارس خودرو

25 جولای 2009 … لازم به ذکر است تینا به دلیل اشتراکات مختلف با نیسان سفیرو ( نسل قبلی این خودرو ) و نیسان … همچنان از پلت فرم مشترک با ماکسیما و آلتیما بهره می برد ولی در عوض پیشرانه های … طراحی نمای عقب خودرو نیز با چراغ های بزرگ و با استفاده از. LED …. قیمت اعلام شده ی فعلی و غیر رسمی از زبان برخی مسئولان پارس

کورس ماکسیما اتو و پراید bp قسمت 2 – پدال، مجله خودرو و حمل و …

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان. نیسان آلتیما به عنوان دومین سدان متوسط پرفروش بازار در سال جاری محسوب می‌شود و در پشت‌سر تویوتا کمری قرار گرفته است .

شرایط انتخابات شورای اسلامی شهر – درباره ی ما

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان …. آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکسسوخت سهميه اي به درد کشاورز نمي خورددستورالعمل ارائه خدمات …

قیمتهای تازه برای نیسان – cloopfun.ir

2 فوریه 2014 … در زمینه طراحی، نیسان GT-R به روز رسانی شده دارای چراغ های LED جدید همراه با AFS ( سیستم روشنایی … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

ماکسیما 5 – مرجع ماشین – میهن بلاگ

23 آوريل 2014 … سدان متوسط (یا حتی بزرگ) ماکسیما می‌تواند به طراحی خود ببالد. … با این حال استفاده از پلتفرم توسعه یافته آلتیما و پت فایندر که دیفرانسیل جلو و … ماکسیمای 2013 توسط خودروساز ژاپنی نیسان با تغییرات جدید و متفاوت از … قرار دارد، بپوشانند فارغ از تفاوت های زبان طراحی «لکسوس» با نیسان شما برای لحظه …

انتصابات جدید در وزارت صنعت معدن و تجارت | افق نیوز

5 ژانويه 2014 … محمدرضا نعمت زاده با صدور احکامی جداگانه ضمن تعیین روسای سازمان صنعت، معدن … دستگیر شدند · آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

الناز شاکردوست و خواننده مورد علاقه اش + تصویر

12 فوریه 2015 … تصویری که با این توضیح شاکردوست همراه بود که این خواننده محبوب این بازیگر است. … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

اخبارجهانی | بررسی نیسان جوک SL AWD مدل ۲۰۱۵

21 ژوئن 2015 … نیسان جوک که یک کراس‌اور ساب‌کامپکت است که از گل‌گیرهای بلند و حتی ارتفاع بلندتر خط پنجره‌ها … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

آلپ گروه – آینده موردانتظار برای سدان‌های متوسط خانوادگی

هرکدام از برندها را که درنظر بگیرید، هر چرخه تولید به معنای طراحی دوباره پنل‌های بدنه و عناصر داخلی … ۲۰۱۶ KIA Optima … نیسان آلتیما – تغییرات جزئی … مزدا ۶- بالاخره مدل با موتور دیزل وارد بازار امریکا می‌شود. سال ۲۰۱۸. نسل جدید هوندا آکورد … زیر نویس فیلم زیر نویس زبان اصلی فیلم زبان اصلی bi · آخــــــــــــرین امــــــــــــــــــــــید .

خرید جدید استقلال: تلاش می کنم در بازی بعد در ترکیب باشم

8 آگوست 2015 … … در گلستان دستگیر شدند · آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر … خرید جدید استقلال: تلاش می کنم در بازی بعد در ترکیب باشم.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی 94٫06٫23 / پرسپولیسی ها سند 6 تایی …

14 سپتامبر 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی … نامه‌نگاری سِرّی محمود عباس با بنیامین نتانیاهو · قطعاً شبکه ملی اطلاعات …

رونمایی از نیسان Sway در نمایشگاه ژنو به همرا تصاویر – اروند پلاک …

7 مارس 2015 … Sway جدیدترین طراحی نیسان برای یک خودروی هاچ بک جمع و جور است. … یسان با زبان طراحی جدید خود و گرایش به خودروهای تنومندتر و اسپرت تر، می‌خواهد تصویری جدید و نیرومند از خود خلق کند. … معرفی خودرو نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶.

قیمت گذاری نیسان مورانو 2015

فروش مدل 2015 نیسان مورانو از ماه آینده میلادی در بازار آمریکا آغاز خواهد شد و با قیمت 29560 دلار در مدل پایه به دست … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان.

تراختور نیوز – آخرین اخبار نقل و انتقالات تراکتور سازان

3 جولای 2015 … تراکتورسازان که فصل گذشته در خط دروازه خود با مشکلات بسیاری روبرو بودند و اشتباهات … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر.

ارزانترین خودروهای سال 2014 با سیستم تمام چرخ متحرک

جیپ پاتریوت اسپورت 4×4 با سیستم گیربکس دستی مدل ۲۰۱۴ … با وجود بهینه ‌سازی طراحی روگ برای سال ۲۰۱۴، کمپانی نیسان تصمیم گرفت تا این مدل … روگ ۲۰۱۳ توانست ۶۲۷۵۱ دستگاه در ایالات متحده بفروشد و بعد از آلتیما، دومین مدل پرفروش نیسان شد. اگر بخواهیم نیسان روگ ۲۰۱۴ جدید را به سیستم دیفرانسل چهارچرخ مجهز کنیم، …

معرفی خودرو نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ + تصاویر

آموزش زبان انگلیسی در کمتر از یکماه تضمینی! … V-موشن جدید نیسان، چراغ‌های جلوی گوشه‌دار با طرح بومرنگ LED در جلو و یک طراحی عقب جدید با عرض بیشتر چراغ‌ها شده است. ظاهر جدید آلتیما را به راحتی می تواند با نیسان ماکسیما ۲۰۱۶ اشتباه گرفت.

هیوندای سوناتا 2015 با امکاناتی از قبیل HUD، کروز کنترل‌ هوشمند …

اما در جنسیس ۲۰۱۵ و همچنین سوناتا ۲۰۱۵ که نسل جدید الگوی طراحی سیال در آن به کار … کمری، هوندا آکورد، نیسان آلتیما، فورد فیوژن، شوی مالیبو و فولکس‌واگن پاسات اشاره کرد. … ۶ نوآوری جدید در مدل ۲۰۱۶ سری ۷ خودرو‌های BMW …. هیوندای وقتی سال 2009 نسل جدید این خودرو رو معرفی کرد زبان طراحی جدید خودش رو به جهان معرفی کرد.

تولید ماکسیمای جدید در مدل ۲۰۱۶ – جهان تجارت دوان

23 آوريل 2015 … در مراسمی که در کارخانه نیسان در حومه نشویل تنسی برگزار شد، مقامات این شرکت به معرفی طراحی داخلی و خارجی جدید و موتور این خودرو با قدرت ۳۰۰ …

اولین قرار ملاقات برای انجام رابطه جنسی با دختر ۱۶ ساله + تصویر

9 نوامبر 2011 … … در گلستان دستگیر شدند · آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر … پلیس پس از ملاقات جاستین با این نوجوان، وی از طریق اینترنت […].

نمایشگاهی از عکس‌های دانشجویان بی‌حجاب با پوشش زننده + تصویر

9 ژوئن 2011 … نمایشگاهی از عکس‌های دانشجویان بی‌حجاب با پوشش زننده + تصویر. … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی زمانی که …

نگاهي به نسل جديد شاسي بلند آرام و باشکوه نيسان ، روگ 2014

چیزی که درباره نیسان روگ (Rogue) باید گفت، این است که با یک خودروی فروتن سر … ظاهر چاق و خپل مدل قبلی روگ، در مدل جدید ظاهر مناسبی پیدا کرده است و طراحی زیبای آن به … موتوری که برای پیشرانه نیسان روگ ۲۰۱۴ در دسترس خواهد بود، QR25DE با … سری QR25DE است، با این وجود، می‌توان همین موتور را در مدل آلتیما سدان نیز دید.

کمپانی هیوندا – Speed Up بازی آنلاین

26 ژوئن 2014 … خودروی جدید هیوندای مجهز به فناوری پیشرفته‌ای است که با استفاده از آن …. توربوشارژر 2.0 لیتری در کنار طراحی جدیدی با زبان مجسمه سیال، مجدداً نگاه‌ها را به سوی سوناتا برگرداند. … شبیه سایر خودروها نظیر فورد سوبارو لگاسی یا نیسان آلتیما شده است. …. سپس در نمایشگاه پکن ۲۰۱۴، از نسخه کانسپت آن رونمایی شد.

هیوندای اکسنت 2015 , انتخابی مناسب یا نامناسب ؟ – قیمت طلا و سکه

24 سپتامبر 2014 … 10 سال قبل گروه خودروسازان راین، با عرضه دومین نسل از هیوندای ورنا، سدان کامپکت … اکسنت در بخش کابین نیز به سمت و سوی زبان طراحی جدید سوق پیدا کرده؛ کابین …. میدسایز مثل تویوتا کمری و نیسان آلتیما و هوندا آکورد یا مدل نیمه فول سدان های بزرگ …. تازه فورد موستانگ رو ندیدی پسر ۲۰۱۴ با قیمت ۸۰ میلیون.

نیسانی که سلفی می‌گیرد

7 ا کتبر 2015 … شرکت نیسان با آگاهی از این موضوع به سراغ طراحی یک خودرو رفته است که در صفحه‌نمایش داشبورد … به زبان دیگر، این صفحه‌نمایش می‌تواند برای گرفتن عکس‌های سلفی استفاده شود. … نیسان مدل سال ۲۰۱۶ … معرفی نیسان آلتیمای جدید.

نیسان جدید به بازار می آید – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز

17 جولای 2012 … جلو پنجره ، چراغ ها و زبان تازه ای از طراحی از جمله این تغییرات است. … نیسان جدید همچنین به موتور ۱٫۲ لیتری ۳ سیلندر با قدرت ۹۷ اسب بخار ارایه شده است . …. به گزارش «عصرخودرو» این سیستم در التیما ۲۰۱۳ تست خواهد شد اما نیسان قصد دارد … مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ · ست های شیک پاییزی مخصوص دختران · مدل کفش های …

آشنایی با گیربکس ضریب پیوسته CVT

11 آوريل 2015 … آشنایی با دوازده تیم صعود کننده به یورو ۲۰۱۶ … به عنوان مثال، تویوتا یک سیستم انتقال قدرت جدید تسمه و قرقره‌ای را … در مقایسه با گسترش نسبت 9.8:1 در سیستم اتوماتیک 9 دنده‌ی ZF، نسبت 7.0:1 نیسان آلتیما زیاد چشمگیر … اما اگر در آینده یک نیسان Leaf با CVT ساخت شرکت JATCO دیدید شگفت زده نشوید.

تجربه رانندگی با نیسان ماکسیما 2016 + تصویر | مد روز

تصاویر نیسان ماکسیما ۲۰۱۵ · اولین تجربه رانندگی با آئودی TT رودستر ۲۰۱۶ . … ۱ روز پیش – تحریریه پردیس خوردو : با آغاز تغییرات جدید در نیسان آلتیما 2016، به زودی در …. تماشا کنید ; جادوی طراحی و رانندگی با سری هفت BMW . …. لیگ جهانی والیبال 2015 | دانلود آهنگ امان امان به زبان ترکي | تصویری از نقابهای طلای زیر خاکی | از …

تصاویر ماکسیما ۲۰۱۶ – پاساک دانلود

25 آگوست 2015 … زبان انگلیسی … بنا به گزارش پارس ناز : نیسان ماکسیما از سال ۱۹۸۱ وارد امریکا شد و با … این واحد (با تولید ۶۵۰ هزار آلتیما، ماکسیما، پت فایندر، لیف، روگ و … طراحی بیرونی خودرو از حالت کلاسیک فاصله گرفته و با طرح جدیدی …

خبر خبر: آخرین اخبار خبرگزاری ها و سایت های خبری ایران و جهان | افق …

1 آوريل 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی … نامه‌نگاری سِرّی محمود عباس با بنیامین نتانیاهو · قطعاً شبکه ملی اطلاعات …

نسل جدید هیوندای سوناتا 2015 فول امکانات+تصاویر | فصل جوان

22 آوريل 2014 … اما در جنسیس ۲۰۱۵ و همچنین سوناتا ۲۰۱۵ که نسل جدید الگوی طراحی سیال در آن … هیوندای در چراغ‌های جلو از نمونه‌های زنون بهره برده است؛ ضمناً می‌توان با قراردادن … از خودروهای رقیب برای سوناتا می‌توان به تویوتا کمری، هوندا آکورد، نیسان آلتیما، فورد فیوژن، شوی … طرح های جدید شومینه ۲۰۱۴+تصاویر resized_676311_210 …

خودرو نیسان – بهترین سایت خرید و فروش ماشین صفر وکارکرده

نسل جديد كبريت ها …. طراحی بیرونی این خودرو در اصل از یک خودرو مفهومی (Concept Car) ساخت این شرکت … مقایسه امکانات و قیمت هوندا سیویک با نیسان سنترا ۲۰۱۴ … نامگذاری این خودرو همچون یادگیری زبان ژاپنی، در طول زمان فرآیندی پیچیده را طی … و یا نیوزیلند با نام نیسان ماکسیما و در بازارهای آمریکای شمالی با نام نیسان آلتیما …

محصول جدید لامبورگینی با سرعتی باورنکردنی | خرید و فروش خودرو

18 آگوست 2015 … محصول جدید لامبورگینی اولین خودرو دو نفره و روبازی است که به نشان Superveloce مزین شده است. … شیشه عقب این خودرو به گونه ای طراحی شده که به سرنشینانش اجازه می دهد … Superveloce Roadster در زبان ایتالیایی به معنای فوق سرعت است. … رنو مستقل از خودروسازان ایرانی می شود · فیس لیفت نیسان آلتیما ۲۰۱۶ …

فال روزانه | فال روز پنج شنبه 2 مهر 1394 – تیتر جدیدترین و آخرین …

23 سپتامبر 2015 … ش از وقوعشان متناسب با ماه تولدتان از آن آگاه شوید. … ابتکار جدید پوتین برای حل بحران سوریه … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + عکس …

پیاده‌روی سوشا مکانی و بازیکن پرحاشیه پرسپولیس در بام تهران + …

11 جولای 2015 … آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان + تصاویر · جهانگیرزاده: جلیلی زمانی که مسئولیت داشت به مجلس پاسخگو نبود · صادق خرازی: صندوق‌های رای …

پرفروش‌ترین‌های بازار خودرو در سال 2014

در ادامه با فهرستی از ۲۱ مدل پرفروش در بازار خودروی آمریکا در سال ۲۰۱۴ همراه … مدل ۲۰۱۴ در آن بازنگری شده، سواری بسیار خوبی فراهم کرده و طراحی جدید سطوح …. البته طبق گفته نیسان، تنها حدود ۲۰ درصد از مشتریان آلتیما از گزینه …

تصاویری از تجربه رانندگی با ماکسیما ۲۰۱۶ – آکا – دانلود فیلم | دانلود …

18 جولای 2015 … بنا به گزارش آکاایران : نیسان ماکسیما از سال ۱۹۸۱ وارد امریکا شد و با فروش ۲٫۹ میلیونی … این واحد (با تولید ۶۵۰ هزار آلتیما، ماکسیما، پت فایندر، لیف، روگ و …. طراحی بیرونی خودرو از حالت کلاسیک فاصله گرفته و با طرح جدیدی قطعات …. آدرس کاسبان تحریم از زبان نماینده دلواپس · شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی …

آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان

برگرفته از : آلتیما ۲۰۱۶ با زبان طراحی جدید نیسان