رونمایی از موتورسیکلت تهاجمی BMW +ویدئو

رونمایی از موتورسیکلت تهاجمی BMW +ویدئو

موتورسیکلت تهاجمی بی ام و


کانسپت بی.ام.و رودستر (Roadster)
دستاورد جدید کمپانی بی.ام.و است؛ یک موتورسیکلت عضلانی و با ابهت که در گردهمایی Concorso D’Eleganza 2014 رونمایی شد. شرکت در این جشنواره که سالانه در منطقه‌ای بسیار ثروتمند برگزار می‌شود، شانس بسیار بزرگی برای خودروسازان به حساب می‌آید. یکی از نکات مثبت این مراسم امکان جذب سرمایه برای ساخت مدل‌های کانسپت است.

کانسپت موتورسیکلت بی ام و

موتورسیکلت فوق مدرن بی.ام.و مجهز به موتور دو سیلندر ۲.۱ لیتری است که قدرت آن در دور موتور ۷۷۵۰ دور بر دقیقه ۱۲۳ اسب‌بخار و گشتاور آن در دور موتور ۶۵۰۰ دور بر دقیقه حدود ۱۲۵ نیوتن‌متر است. نیروی تولیدی به چرخ عقب منتقل می‌شود و برای انتقال نیرو به‌جای زنجیر از گاردان (میل گردان) استفاده شده که صدای کمتر و قابلیت اطمینان بیشتری دارد.

موتورسیکلت تهاجمی بی ام و

موتورسیکلت بی ام و

موتورسیکلت تهاجمی bmw

موتورسیکلت BMW

طراحی کانسپت رودستر کاملا تهاجمی است. در این امر طراحی چراغ ال.ای.دی جلو تاثیر بسزایی داشته است. باک سوخت آلومینیومی در مقابل رنگ تیره بدنه، روکش طلایی فرمان، زین تک‌نفره روکش شده با آلکانترا و پوشش آیرودینامیکی در دو طرف رادیاتور از جنس آلومینیوم از ویژگی‌های این مدل است.

موتورسیکلت تهاجمی بی ام و

موتورسیکلت رودستر بی ام و

ترمزهای برمبوی نیرومند وظیفه توقف را در رودستر کانسپت بر عهده دارند. بازوی نگه دارنده چرخ عقب متصل به شاسی لوله‌ای و یک طرفه است و دوشاخه معمولی جلو نیز معکوس نصب شده است.

موتور BMW

کانسپت موتورسیکلت بی ام و

موتورسیکلت با ابهت بی ام و

موتورسیکلت جدید بی ام و

موتورسیکلت ترسناک بی ام و

ویدئوی معرفی موتورسیکلت رودستر BMW:


منبع متن: خبرآنلاین

گردآوری، ویرایش و بازنشر: وبسوار

برگرفته از : رونمایی از موتورسیکلت تهاجمی BMW +ویدئو