تمایلات زن‌ها پس از رابطه جنسی و ارگاسم

تمایلات زن‌ها پس از رابطه جنسی و ارگاسم

تمایلات زن‌ها پس از رابطه جنسی و ارگاسم

محققان اروپایی در یک نظرسنجی که از بسیاری از زن‌ها صورت گرفت، لیستی از مواردی که آنها بعد از برقراری رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند تهیه شده است. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که بنابر این نظرسنجی گروه‌های مختلف خانم‌ها تمایلات متفاوتی داشته و حتی امکان دارد مواردی که مورد علاقه برخی از خانمها در این لیست وجو دنداشته باشد…

زن‌ها بعد از یک رابطه جنسی چه چیزی دوست دارند؟

۱- درآغوش گرفتن: تقریبا همه خانم‌ها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی، توسط مرد درآغوش گرفته و نوازش شوند. حلقه کردن دست‌ها بدور زن و نوازش او احساس بسیار خوبی به زن می‌بخشد. حتی اگر بسیار خسته شده‌اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید، قبل از خواب دست‌هایتان را بدور همسرتان حلقه کنید و چندکلمه عاشقانه به او بگویید.

۲- عدم تحرکات جسمی: عده‌ای از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی، دیگر هیچگونه علاقه‌ای به تماس جسمی و عاطفی ندارند. این افراد اظهار می‌کنند که آنها بقدری تحریک شده‌اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب‌آور خواهدبود، البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست بلکه آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنها باشند. پس لازم است در این لحظات همسرتان را درک کنید، دربرخورد با این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید: عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟ و بعد از ابراز خوشنودی از انجام رابطه جنسی با او، سعی کنید همسرتان را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.

۳- صحبت کردن: هرچند اکثر مردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند. در این مواقع فقط باید گوش خود را به اوبسپارید! اگر خوش‌شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش از رابطه جنسی با شما می‌پردازد. اما مواظب باشید که در بین صحبت‌های او صدای خوروپف شما بلند نشود!

۴- برقراری رابطه دوم: به این نکته توجه داشته باشید که در برخی مواقع زن همچنان اشتیاق به انجام یک عمل جنسی دیگر را دارد، دراین حالت اگرشما هم آمادگی دارید بهتر است این فرصت را به خودتان دهید .
اما اگر به دلیل سن بالا یا هر علت دیگری قادر به ادامه نیستید، برای او توضیح دهید که شما اکنون توانایی انجام رابطه جنسی مجدد را ندارید و برای اینکه بتوانید این کار رابخوبی انجام دهید باید کمی استراحت کنید تا دوباره سرحال شوید.

نکته: همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند، این امر کاملا”طبیعی است. ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید و اجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.

منبع: پارسی طب

برگرفته از : تمایلات زن‌ها پس از رابطه جنسی و ارگاسم