فیلم پیمان معادی و کریستین استوارت +تریلر

فیلم پیمان معادی و کریستین استوارت +تریلر

فیلم سینمایی کمپ ایکس ری (Camp X-Ray) که اولین تجربه‌ی پیتر ساتلر در مقام کارگردان می‌باشد، پیش از این نامزد دریافت جایزه بزرگ هیئت داوران جشنواره ساندنس 2014 هم شده بود.

کریستین استوارت

در این فیلم کریستین استوارت (Kristen Stewart) نقش دختر جوانی را بازی می‌کند که برای فرار از شهر کوچک محل زندگی‌اش به ارتش پناه می‌برد؛ غافل از این که به جای عراق از گوانتانامو سر در می‌آورد. او که خاطره خوشی از مسلمانان ندارد و توسط آنان مورد آزار و اذیت قرار گرفته با مردی به نام علی که هشت سال است در زندان گوانتانامو زندانی است آشنا می‌شود و رابطه‌ای عجیب میان آن دو شکل می‌گیرد. نقش علی را پیمان معادی بازی می‌کند.

فیلم سینمایی کمپ ایکس ری

پیمان معادی

پیمان معادی و کریستین استوارت


کمپ اشعه ایکس
نام یک اردوگاه موقت در خلیج گوانتانامو در کوبا است که بازداشت‌شدگان در تاریخ یازدهم ژانویه ۲۰۰۲ و پس از ادعای مبارزه با تروریسم آمریکا پس از حوادث یازدهم سپتامبر به آنجا منتقل شدند. این زندان و نحوه رفتار با بازداشت‌شدگان و زندانیانی که مدعی رفتار خلاف قوانین توسط زندان‌بانان آمریکایی شده بودند (گرسنگی دو هفته‌ای و ناسزاگویی) جنجال زیادی برانگیخت اما در بازدید تیم اف بی آی از آن محل شواهدی برای شکنجه و آزار بدنی به دست نیامد. در عین حال در ۲۹ آوریل ۲۰۰۲ این زندان تعطیل شد و بازداشت‌شدگان به کمپ دلتا منتقل شدند.فیلم کمپ اشعه ایکس (Camp X-Ray)؛ 17 اکتبر 2014 (25 مهرماه 93) اکران خواهد شد. نخستین تریلر این فیلم را در ادامه دانلود کنید و ببینید.

نخستین تریلر فیلم سینمایی Camp X-Ray:

دانلود
حجم: 8.65 مگابایت

منبع: کافه سینما

فیلم

فیلم

فیلم پیمان معادی و کریستین استوارت تریلر,فیلم پیمان معادی و کریستین استوارت تریلر,

برگرفته از : فیلم پیمان معادی و کریستین استوارت +تریلر