آمار وحشتناک روابط جنسی دبیرستانی‌ها

آمار وحشتناک روابط جنسی دبیرستانی‌ها

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران، نوزدهم خرداد گزارشی با عنوان «ازدواج موقت و تاثير آن بر تعديل روابط نامشروع جنسی» روی وب‌سايت خود منتشر کرده است.

در اين گزارش با استناد به نامه‌ای از وزارت آموزش و پرورش، نتايج تحقيق بر ۱۴۱ هزار و ۵۵۵ دانش آموز دختر و پسر دوره متوسطه در سال تحصيلی ۱۳۸۷-۱۳۸۶ منتشر شده است.

بر اساس اين تحقيق، ۱۰۵ هزار و ۴۶ نفر دانش آموز يعنی ۷۴.۳ درصد دارای رابطه «غير مجاز با جنس مخالف» بوده‌اند.

همچنین طبق این گزارش، در سال تحصیلی 1386-1387 از 141552 دانش آموز (دختر و پسر) دوره متوسط در کل کشور تعداد 24889 نفر (17.5 درصد) دارای روابط همجنسگرایی (لواط و مساحقه) بودند.

به نوشته این گزارش، بر اساس اظهارات کارشناسان در سال 1388 در دهه 1960 و 1970 میلادی سن روسپیگری بالای 30 سال بود، اما اکنون سن روسپگیری به 15 سال به بالا رسیده است. تحقیقات دانشگاه شهید بهشتی نشان داده است که آمار روسپیگری بین زنان متاهل بیشتر از مجردهاست و 11 درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می‌زنند.

در سال های 1388 و 1389 آمار کشف باندهای فساد 30 الی 35 درصد افزایش داشته است.

گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس همچنين به يک تحقيق انجام شده توسط محمود گلزاری، عضو هيات دانشگاه علامه طباطبايی اشاره کرده است.

بر اساس اين تحقيق، ۸۰ درصد دختران مورد پرسش در چند دبيرستان دخترانه تهران گفته‌اند که رابطه با جنس مخالف را تجربه کرده‌اند.

آمار وحشتناک روابط جنسی دبیرستانی‌ها

محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزير ورزش و جوانان، ۲۱ ارديبهشت امسال نيز گفته بود که بر اساس گزارش‌های آموزش و پرورش، ۴۰ درصد دانش‌آموزان رابطه با جنس مخالف را از ۱۴ سالگی شروع کرده‌اند.

به گفته وی، ارتباطِ پيش از دانشگاه دختران و پسران نسبت به ۳۰ سال پيش، سه برابر شده و زمان شروع رابطه جنسی نيز به دوره راهنمايی رسيده است.

تهيه کنندگان گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس تاکيد کرده‌اند که اين آمار گوشه‌ای از حقيقت را نشان می‌دهد نه همه آن را.

منبع: پارسینه

آمار

آمار

آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها,آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها سیب سرخ,آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها چت چتروم عسلناز,آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها,از افزایش روابط در دبیرستانهای آمریکایی تا شوکه کننده ترین بالاترین آمار وحشتناک دانش آموزان مبتلا به ایدز در یک دبیرستان آمار تکان دهنده مجلس از روابط در ایران پار بعضی آمار وحشتناک,آمار وحشتناک روابط در ایران مجله اينترنتي مراحم,نگرانی مجلس از افزایش روابط‌ نامشروع شبکه خبر آمارهای وحشتناک از ک ن آمریکایی,جام‌جم سرا آمار تکان دهنده از روابط دختر و پسر در ایران,انتقاد تابناک از گزارش مرکز پژوهشهای مجلس در باره روابط آمارهای وحشتناک از ک ن آمریکایی!! نخونی ضرر کردی! انجمن اخبارحوادث روزنامه حوادث,اخبار داغ به دختر جذاب,فواید نداشتن روابط در دوران نوج ی و آمارهایی از اوج بحران اخلاقی آمار وحشتناک فساد در کشور رویاها! اخبار جزیره خارگ,فروپاشی خانواده، در ایران بیشتر است یا در غرب؟! عصر ایران,اخبار حوادث و سرگرمی تک مهر,نحوه غیرفعال‌سازی پیامک‌های تبلیغاتی موبایل وبسوار,خطرات عاطفی روابط ‌ قبل از ازدواج,بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت,شغلی عجیبی در ژاپن ! رابطه با دختران کم سن و سال دیلی بیست,رابطه گروهی دختران دبیرستانی با مدیر مدرسه خبر،سرگرمی,جهان نيوز آمار قابل تامل درصد دختران دبیرستانی دوست پسر دارند!,آمار نجومی چک‌های برگشتی نیان پرتال خبری بـیـسـت گسترش ایدز از طریق روابط محافظت‌نشده در ایران,رابطه خانم معلم ساله با دانش آموزان دبیرستانی,پرتال مرکز تحقیقات زن و خانواده اخبار آمریکا، رکورددار بارداری پروفایل هم آمار وحشتناک روابط دبیرستانی‌ها,

برگرفته از : آمار وحشتناک روابط جنسی دبیرستانی‌ها